1:1 (1:1)

Starší žáci vyšli z utkání s Mohelnicí vítězně - 29.4.2015

Napsal(a)  FK Kozlovice čtvrtek, 30 duben 2015 16:39
Ilustrační foto Ilustrační foto IB

Ve čtvrtek v odpoledních hodinách vyběhli na travnatý pažit rovněž starší žáci Kozlovic a Mohelnice. V utkání krajského přeboru žáků řízeného rozhodčím Pumprlou zvítězil domácí oddíl, a to v poměru 3:2.

Vedoucí domácího družstva viděl zápas následovně: "Po úvodních minutách, kdy nás soupeř přehrával a byl hlavně nebezpečný ze standartních situací, jsme ztratili počáteční respekt a vyrovnali hru. Mohapl svou rychlostí a tahem na branku působil nemálo starostí mohelnické obraně. Bohužel chyběla centrům z pravé strany potřebná přesnost a razance. Po závaru v soupeřově šestnáctce se k míči dostal Kozák, jeho střelu ještě brankář vyrazil, ale na Mohaplovu dorážku již nestačil. Vedení v zápase jsem si mohly pojistit do poločasu druhým golem, ale Mohapl ve vyložené šanci nedal.

Druhou půli jsme začaly velmi dobře.Po několika slibných příležitostech, kdy nám chyběl při zakončení patřičný klid a přesnost, vybojoval míč Horák a s přehledem přesnou ranou k tyči zvýšil na 2:0. Když přidal třetí gol Kozák vypadalo utkání rozhodnuté. V dramatickém závěru, jsme mohli litovat spoustu neproměněných šancí, protože se Mohelnici podařilo dvakrát skorovat. Nakonec jsme utkání dotáhli do vítězného konce a po dobrém výkonu, nečekaně a překvapivě porazili tým z nejvyších pater tabulky."