Přerov - Kozlovice

Přerov - Kozlovice

Zápasy dorost

Důležité 3 body jsme vybojovali, ale doslova vybojovali, v Němčicích na Hané. Po katastrofálním prvním poločase (1:1), jsme ve druhém poločase ukázali, že když se hraje jako TÝM, tak jde všechno.
Pochválit bych chtěl celý tým, za odmakaný druhý poločas, 2x v zápase prohrávat a ještě vyhrát... Klobouk dolů.

Trenér

V prvním poločase jsme byli lepším týmem a po zásluze jsme šli do vedení 1-0. Bohužel o vyšší skóre nás připravila naše nemoc proměnit šance. Tu největší zahodil Bouchal v závěru poločasu.
Do druhého poločasu hosté nastoupili s odhodláním vyrovnat, byli lepším týmem. My jsme hrozili jen z brejků. Když už to vypadalo, že jednogólový náskok udržíme, přišel po naší šanci v 85. minutě rychlý brejk hostů a za předvedený výkon v druhém poločase i zasloužené vyrovnání. Ještě v poslední minutě měl gólovou šanci Tomáš Kuban. A protože ji neproměnil, přišel na řadu penaltový rozstřel. V tom ukázal své kvality Marek Ocelka a chycením dvou penalt se podílel na našem konečném vítězství 2-1 po penaltách.
Chtěl bych poděkovat všem hráčům za obětavý a bojovný výkon.

Trenér

K nedělnímu odpolednímu zápasu zajížděli dorostenci do Ústí. Oba týmy předvedly výborný fotbal, ve kterém sehrálo 90 minut nahoru - dolů.
Po remízovém prvním poločase (2:2), ukázali Kozlovice ve druhém poločase větší chuť po vítězství a domů si nakonec odvezli všechny 3 body.
POCHVALA CELÉMU TÝMU ZA PŘEDVEDENÝ VÝKON.

Trenér

První utkání podzimu na domácím hřišti ovlivnilo to, že hostující tým přijel pouze s 10 hráči. Zápas se hrál v podstatě celých 90 minut na jednu branku.
Výsledek pro hosty byl nakonec přijatelný, díky naší neschopnosti proměnit stoprocentní gólové šance.

Trenér

Zápas byl plně pod kontrolou našich hráčů, nutno ovšem říci, že domácí nastoupili v osmi hráčích, proto ani nechci tento zápas hodnotit. Jediné, co chci podotknout je spousta neproměněných stoprocentních golových šancí z naší strany.
Klobouk dolů před domácími hráči, kteří zápas nevzdali a odehráli ho až dokonce.

Trenér

K dalšímu mistrovskému utkání, zajížděli dorostenci, do Otaslavic u Prostějova! Bohužel, po dvou našich hrubých chybách, jsme už ve 20. minutě prohrávali 2:0, ale borci nepřestali hrát a ve 22. minutě snížil na 2:1 Laďa Vybíral... Tento gól hráče ještě více nakopl, zvýšil se tlak, a ve 32. minutě srovnal na 2:2 Patrik Škrabák.
Ve druhém poločase, jsme měli asi šest gólových šancí, ale když nám to tam spadlo, tak nám radost překazil pan pomezní mávnutým ofsidem! Po 90. minutách byl stav 2:2 a na řadu přišly penalty, ve kterých bylo uspěšnější domácí mužstvo, v poměru 5:3!

Ohlas vedoucího (Tomáš Petráš): Měl jsem strach, jak utkání kluci zvládnou, když se hrálo v neděli dopoledne a ještě nám chyběl brankář Tihelka (nemoc), tak černýho Petra do brány vyhrál Ondřej Ryšánek! Ale Kozli k zápasu přistoupili zodpovědně a předvedli asi zatím nejlepší výkon sezony!

Zimní přípravu zahájil již i dorost - 3.2.2015

Napsal(a)
Zveřejněno v Zápasy dorost
úterý, 03 únor 2015 11:32

Družstvo dorostu začalo trénovat 18.1 2015 a trénuje každou neděli na hřišti v Kozlovicích od 10:00 do 11:30.

1. Opava B

4.