HFK Olomouc - FK Kozlovice

HFK Olomouc - FK Kozlovice

Nabídka marketingové spolupráce

logo-fc-kozloviceKaždý fotbalový klub potřebuje podporu nejen svých fanoušků a příznivců,ale potřebuje i finanční podporu. A tak naším cílem je oslovit firmy,které zajímá investovat do reklamy a chtějí podpořit činnost FK Kozlovice.
Naším cílem je nabídnout prezentaci firmy,výrobků a služeb nejrůznější formou, dle požadavků daných firem.

Podstata a cíl projektu spočívá v sestavení skupiny finančních a mediálních partnerů, kteří svými finančními prostředky napomohou zabezpečit kvalitní přípravu   týmu mužstva mužů FK Kozlovice v soutěži Krajského přeboru Olomouckého krajského fotbalového svazu, přípravu talentovaných mládežnických celků FK Kozlovice a i nadále zlepšovat kvalitní zázemí klubu.

K ZABEZPEČENÍ PREZENTACE VAŠI FIRMY VÁM NABÍZIME TYTO MOŽNOSTI

Velkoplošná reklama na reklamních plochách kolem hřiště a na tribuně FK

reklami-plochy-kozlovice

Reklamní tabule rozměru 260x130 cm

Reklamní tabule rozměru 450x130 cm

Reklamní tabule rozměru 100x100 cm

roční pronájem plochy

5000,-

15000,-

2500,-

Reklamní tabule jsou umístěné na nově zbudované tribuně fotbalového stadionu.
Po vzájemné dohodě lze reklaní tabule umístit i na jiných místech sportovního areálu.

Kontaktní osoby: pan Možíš Milan, tel.: 606 292 057 nebo pan Korytko Lubomír, tel.: 774220020

Reklama na dresech mužstev FK Kozlovice , a na sportovním vybavení mužstev

reklama-dresy

Samozřejmostí po uzavření smlouvy o reklamě je prezentace firmy na webových stránkách klubu - logo reklamního partnera s odkazem , a reklama na všech tištěných propozicích FK Kozlovice k zápasům a plakátech FK Kozlovice.

O KLUBU FK KOZLOVICE

Fotbalový klub Kozlovice provozuje svoji sportovní činnost v Areálu sportu Kozlovice (www.arealkozlovice.cz ) ,kterého součásti jsou také fotbalová hřiště FK Kozlovice.

Areál klubu je využíván k relaxaci a sportovní činnosti obyvatel města Přerova a širokého okolí. Také ho využívají  různé firmy a instituce s celorepublikovou působností ke své prezentaci a pořádaní firemních sportovních akcí. Zázemí areálu nabízí kvalitní prostředí pro pořádaní různých sportovních a společenských akcí.

O zájmu o tento areál  svědčí to,že na trávníku  hřiště FK Kozlovice svá přípravná  utkáni již odehrála i prvoligová mužstva z Čech a Slovenska jako Sigma Olomouc, Baník  Ostrava, Tescoma Zlín, FK Senica, FK Trenčín, MFK Ružomberok.

V SOUČASNÉ DOBĚ ZÁKLADNU KLUBU TVOŘÍ :

• mužstvo mužů - Moravskoslezská divize - skupina "E"
  • mužstvo žáku - Krajský přerov Olomouckého krajského fotbalového svazu
  • mužstvo mladší přípravky A - okresní přebor OFS Přerov
  • mužstvo mladší přípravky B - okresní přebor OFS Přerov
  • mužstvo starší přípravky A - okresní přebor OFS Přerov
  • mužstvo starší přípravky B - okresní přebor OFS Přerov

PROČ VAŠE REKLAMA U NÁS ? - U NÁS BUDE VAŠE REKLAMA VIDĚT!!!

Od roku 2004 kdy mužstvo mužů postoupilo do Krajského přeboru OKFS, máme podle statistik OKFS každým rokem jednu z nejvyšších návštěvností fotbalových zápasu v kraji (průměrně 300-400 diváků na zápas). Areál je denně navštěvován sportovci a návštěvníky hledající relaxaci který tento areál nabízí.  Je součástí  cyklotrasy Bečva a nachází se v místní části Přerova - Kozlovice a je tak dostupný všem občanům města Přerova.
Každoročně areál navštěvuje velká řada návštěvníku z celé republiky na různých sportovních a společenských akcích firem s celorepublikovou působností ,kde se akcí účastí od 100 až do 1500 účastníků.

DOUFÁME V MOŽNOST SPOLUPRÁCE A PREZENTACI  VAŠÍ FIRMY FOTBALOVÝM KLUBEM KOZLOVICE.

Podrobné informace a kontaktní osoba pro jednáni - Korytko Lubomír  předseda klubu tel. +420 774 220020  email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těšíme se na vaši spolupráci.

10. Rýmařov 8 9
15. Kostelec na Hané 8 6