Hodonín - FK Kozlovice

Hodonín - FK Kozlovice

O nás

Fotbalový klub Kozlovice provozuje svoji sportovní činnost ve sportovním areálu Kozlovice.

Areál klubu je využíván k relaxaci a sportovní činnosti obyvatel města Přerova a blízkého okolí, ale také ho využívají různé instituce a firmy ke svojí reprezentativní sportovní činnosti. Zázemí areálu nabízí kvalitní prostředí pro pořádání různých sportovních a společenských akcí. Svá přípravná utkání na trávníku hřiště FK Kozlovice již odehrála také prvoligová mužstva jako jsou SK Sigma Olomouc, Baník Ostrava dále potom Tecoma Zlín, FK Senica, FK Trenčín a MFK Ružomberok.

Více o možnostech využití areálu se dozvíte na webových stránkých Areálu sportu Kozlovice.

Vedení fotbalového klubu děkuje za přízeň a podporu všem fanouškům a příznivcům našeho fotbalu a vždy Vás rádi uvidíme v našem areálu a budeme jenom rádi, když se z tribuny bude ozývat: Kozli do toho.

1. Hranice

2. Hodonín 6 14