Hodonín - FK Kozlovice

Hodonín - FK Kozlovice

Sobotním turnajem, v Bystřici pod Hostýnem, nám začala halová sezona. Borečci v nabité konkurenci opravdu zamakali a zaslouženě vezou domů zlaté placky. Bylo radost se na ně koukat a jen tak dál borci!

Včerejší zápas našich svěřenců se soupeřem z Troubek nám udělal velikou radost. Nejde ani o výsledek utkání, ale především předvedenou hru. Kluci nám trenérům i fanouškům udělali velikou radost. To co začalo v Čekyni, minulý týden, se včera jen podtrhlo. Palec nahoru borci a jen tak dál.

Naši nejmladší fotbalisti v sobotu odehráli svůj druhý mistrovský zápas, v Čekyni. Po úvodní porážce, od Beňova, zabojovali a vyhráli 10-4!
Přestože, nebo právě proto, že se jedná o fotbalisty (ročník 2010 až 2012), kteří trénují velice krátkou dobu, někreří cca 1 měsíc a hrají většinou proti starším ročníkum (2009), tak si zaslouží všichni hráči, obou mistrovských zápasů, velkou pochvalu. Jen tak dál!

Velké poděkování patří také všem rodičům, za povzbuzování na zápase a pomoc při rozcvičování mužstva. Ještě musíme doladit nějaký válečný pokřik po zápasech, pokud napadne rodiče něco originálního, co ostatní mužstva nemají, dejte vědět.
Ještě jednou - děkujeme rodičům a hráčům obou mistrovských zápasů!

V úterý 5.9.2017, jsme přijeli do Prusinovic na předkolo postupového turnaje Ondrášovka Cup. Ideální fotbalové počasí, pěkné zázemí a kvalitní "moderátor", to vše napovídalo, jak to dnes dopadne. Sedm vítězství, ze sedmi možných. Kluci opět potvrdili, že se dovedou vypořádat i s větší formou fotbalu 7+1. Los moc nepřál - odehráli jsme tři dvojzápasy, poslední s nevyzpytatelnou Zašovou byl velkou zkouškou fyzičky a fotbalové morálky. Po prvním inkasovaném gólu to nevypadalo dobře. Sice jsme měli postup zajištěn, ale i tak se nám podařilo utkání otočit v náš prospěch na 2:1.

Musíme všechny kluky moc pochválit a pogratulovat k vítězství a postupu do dalšího kola, ve Vítkovicívh 12.10.2017.

Tento turnaj (zúčastnilo se 24 mužstev!) byl pro nás první, kde se hrálo 7+1 a upřímně jsme byli překvapeni, jak kluci splnili naposto senzačně naše požadavky!! Bylo vidět pěkný fotbal, krasné akce a kombinace, až po vstřelené branky, které mluví za vše (23:4).
Finále, pro změnu, jsme zase prohráli, bohužel nekteří kluci podlehli únavě a soupeř nás přehrál po fotbalové stránce a zaslouženě vyhrál. Je to už nekolikátý turnaj, který nejsme schopni dotáhnout do konce, trápíme se ve nejdůležitejší moment!

Jinak kluci, moc chválíme, i 2. místo je to pro nás velký úspěch!

Treneři.

Tentokrát jsme nastoupili na domácím hřišti proti silnému soupeři z Hranic. Po bojovném výkonu a spoustě neproměněných šancí, naše U11 prohráli těsně 15:16.
Zato naši mladší kluci soupeře absolutně přehrávali ve všech fotbalových dovednostech. Odpovídá tomu i výsledek 35:2.

Chtěli bychom poděkovat všem našim malým fotbalistům, za příkladnou reprezentaci v celé sezóně a popřát jim spousty krásných gólů a fotbalových úspěchů.

Starší ročník bohužel opět prohrál, chybí tam trošku vůle porvat se o lepší výsledek a tak jsme čekali, co předvedou naši mladší. Povedl se jeden vynikající, strhující, zápas, ale v celkovém součtu se manko již nepovedlo dohnat. Přesto můžeme být spokojeni, i když dovedeme mnohem více.
Fotbalu zdar!

Tentokrát se naši kluci více snažili a byla škoda, že ročník 2006, po dobrém vstupu do zápasu, přenechal iniciativu hostujícímu mužstvu a nakonec z toho vznikla těsná prohra, která se podařila celkem úspěšně otočit našemu mladšímu ročníku, který s přehledem zvládl další utkání, čemuž trošku pomohla absence několika hráčů ze Šumperka. To ale nesnižuje náš podařený výkon a krásnou kombinační hru. Děkujeme.

Na domácím hřišti proti nám nastoupil důrazný soupeř z Uničova. Většinu zápasu jsme měli převahu, i když v konečném zůčtování 18:10 to nebylo tak poznat. Svou tvrdostí soupeř zaskočil zejména mladší kluky.
Věkový rozdíl byl tentokrát poznat. Mladší ročník nastoupil proti spojenému týmu ze dvou měst Uničov a Šternberk. Síly už chyběly a hosté byli jednoduše lepší.
I tak děkujeme za celkově bojovný výkon.

1. Hranice

2. Hodonín 6 14