Šumperk - Kozlovice

Šumperk - Kozlovice

Zápasy muži

Takřka 800 platících diváků si ve středu vpodvečer nenechalo ujít pro Přerovsko malý fotbalový svátek. Do divizních Kozlovic zavítalo v rámci 1. kola MOL Cupu druholigové Znojmo. To od prvních chvil ukazovalo kvalitu, s jakou se týmy v okrese nesetkaly hodně dlouhou dobu a zvítězilo 4:0. Kozli však ve druhém poločase podali sympatický výkon.

Daleko ke spokojenosti mají po úvodních dvou kolech divize E fotbalisté Kozlovic. Jeden z pasovaných favoritů soutěže získal pouhý bod, v neděli totiž v domácí premiéře podlehl Slavičínu 0:1.

Tohle byla domácí rozlučka se vším všudy. Fotbalisté Kozlovic v neděli naposledy v tomto divizním ročníku před domácími fanoušky odehráli duel s Jeseníkem. A děly se věci.

Rozkopanými dveřmi hostující šatny skončilo nedělní utkání fotbalové divize E mezi domácími Kozlovicemi a Havířovem.

Po víkendové „povinné“ výhře 3:1 na hřišti předposledního Brumova utrpěli fotbalisté Kozlovic debakl ve Frýdlantu. Na půdě Beskydského klubu padli vysoko 0:4 a nejvyšší patra divizní tabulky se jim vzdalují.

Potřetí v řadě doma ztratili důležité body v boji o čelo divizní tabulky. Fotbalisté Kozlovic v neděli remizovali 2:2 s Novými Sady. Vzhledem k vývoji ale mohou být s bodem poměrně spokojeni. Ještě v 64. minutě totiž prohrávali 0:2.

Přímý souboj se sousedem v divizní tabulce fotbalistům Kozlovic nevyšel podle představ. V domácím prostředí podlehli Novému Jičínu 0:1. Zatímco soupeř poskočil na třetí místo, Kozlovice o jedno místo klesli a momentálně jsou páté.

Po třech zápasech bez výhry zabrali v pravý čas. Fotbalisté Kozlovic ve šlágru 14. kola divize E uspěli po infarktovém závěru bitvy s Dolním Benešovem.

Duel lídra divize s pátým celkem tabulky, ale také „královský“ souboj bratrů nabídl jeden ze šlágrů 12. kola soutěže. Vedoucí Kozlovice, které v sezoně doma ještě neztratily ani bod, v neděli hostily okresního rivala z Ústí.

Fotbalisté Kozlovic se v případě nedělní výhry nad trápícím se Brumovem mohli posunout do čela divize. Jenže hosté na Přerovsku hlavně v první půli podali houževnatý výkon, pomohla jim šťastná branka, a rázem to s favoritem vypadalo všelijak. Kozli však nakonec ve druhém poločase otočili vývoj utkání, zvítězili 2:1 a opět kralují tabulce.

2. Dětmarovice 7 13
4. Frýdlant n/O 7 12