Kozlovice - Frýdlant n/O

Kozlovice - Frýdlant n/O

Zápasy muži

Překvapivého vítěze zná podzimní fotbalová bitva o Přerov. Domácí Viktorka v ní porazila Kozlovice 2:1 a na závěr první poloviny sezony si tak připsala teprve druhou výhru.

Podruhé v řadě zvítězili vysoko 4:0 a před závěrem podzimu se dotahují na příčky, kde se chtěli v tomto divizním ročníku pohybovat. Fotbalisté Kozlovic doma nedali šanci 1. HFK Olomouc, který naopak po dvou slibných utkáních s těžkými soupeři na Přerovsku úplně propadl.

Po třech zápasech se radovali z vítězství, navíc to stálo za to. Fotbalisté Kozlovic zničili Havířov na jeho hřišti čtyřmi góly, výborné představení útočného dua Nekuda – Galetka podpořila dobrá defenziva, která ani jednou neinkasovala.

Okresní derby a souboj o druhé místo tabulky sledovala v neděli necelá čtyřstovka diváků ve sportovním areálu v Kozlovicích.

Tři góly za devatenáct minut a bylo hotovo. Fotbalisté Kozlovic v Ústí sestřelili domácí sokoly 4:1 a v tabulce divizní skupiny E se posunuli na třetí místo. Ústečtí naopak stále čekají na první výhru sezony a po devíti kolech jsou poslední.

Takřka 800 platících diváků si ve středu vpodvečer nenechalo ujít pro Přerovsko malý fotbalový svátek. Do divizních Kozlovic zavítalo v rámci 1. kola MOL Cupu druholigové Znojmo. To od prvních chvil ukazovalo kvalitu, s jakou se týmy v okrese nesetkaly hodně dlouhou dobu a zvítězilo 4:0. Kozli však ve druhém poločase podali sympatický výkon.

Daleko ke spokojenosti mají po úvodních dvou kolech divize E fotbalisté Kozlovic. Jeden z pasovaných favoritů soutěže získal pouhý bod, v neděli totiž v domácí premiéře podlehl Slavičínu 0:1.

Tohle byla domácí rozlučka se vším všudy. Fotbalisté Kozlovic v neděli naposledy v tomto divizním ročníku před domácími fanoušky odehráli duel s Jeseníkem. A děly se věci.

Rozkopanými dveřmi hostující šatny skončilo nedělní utkání fotbalové divize E mezi domácími Kozlovicemi a Havířovem.

Po víkendové „povinné“ výhře 3:1 na hřišti předposledního Brumova utrpěli fotbalisté Kozlovic debakl ve Frýdlantu. Na půdě Beskydského klubu padli vysoko 0:4 a nejvyšší patra divizní tabulky se jim vzdalují.

1. Opava B

3. Nový jičín 16 30