Olomoucký kraj

Hodnocení zápasů mladší přípravka B

Hodnocení mladší přípravky - podzim 2021

Napsal(a) úterý, 07 prosinec 2021 14:48

Mladší přípravka našeho klubu se dávala po Covidové pauze celé léto pozvolna dohromady. Pod dozorem trenérského dua Skopal - Macháček se kluci učili první fotbalové dovednosti, které se snažili přenést na hřiště v zápasech okresního přeboru.

Soutěž byla vypsána pro ročník 2013, ale trenéři dávali šanci úplně všem hráčům, takže si první chvilky na hřišti zkusili i hráči ročníku 2016, a tak to má u těchto malošků být. Výsledky zápasů nejsou v této kategorii důležité, ale potěší, když se kluci každé utkání zlepšovali a ukázali ten správný zápal do hry. Je potřeba všem moc poděkovat, jak hráčům, tak i výborným a podporujícím rodičům.

Jen tak dále Kozlíci!!!:-)

Naši nejmladší fotbalisti v sobotu odehráli svůj druhý mistrovský zápas, v Čekyni. Po úvodní porážce, od Beňova, zabojovali a vyhráli 10-4!
Přestože, nebo právě proto, že se jedná o fotbalisty (ročník 2010 až 2012), kteří trénují velice krátkou dobu, někreří cca 1 měsíc a hrají většinou proti starším ročníkum (2009), tak si zaslouží všichni hráči, obou mistrovských zápasů, velkou pochvalu. Jen tak dál!

Velké poděkování patří také všem rodičům, za povzbuzování na zápase a pomoc při rozcvičování mužstva. Ještě musíme doladit nějaký válečný pokřik po zápasech, pokud napadne rodiče něco originálního, co ostatní mužstva nemají, dejte vědět.
Ještě jednou - děkujeme rodičům a hráčům obou mistrovských zápasů!

Mladší přípravka B se s fotbalovým rokem rozloučila v zápase v Dolním Újezdu a tento rok zakončila 7 vstřelenými brankami, dobrým výkonem a vítězstvím nad místními borci.

Zhodnocení vítězství 7:4 opět přetiskuji v itasko-českém originálu: "Poslední mistrovske utkaní jsme vyhrali a jsme si dovezli z venku 3 jasny body, diky vyborne nastup v druhe poločas, kde jsme dostali pod tlak soupeř hned od první minuta, kluci byli všude první a dařila se i koncovka, kde jsme přidali branky jedno za druhou! S prvni poločas jsem ale nebyl vubec spokojené, kde soupeř byl pomalej a my dvakrat tolik, čekali, co vymyslí! Tohle to nas dlouho dobe trapí."

Sobotní den mladší přípravky B - 23.5.2015

Napsal(a) neděle, 24 květen 2015 16:52

Soupeřem mladší přípravky B v dalším kole okresní soutěže byli fotbalisté Viktorie Přerov. A jelikož sobotní den patřil kozlovické kopané, tak si i tito mladí zástupci klubu připsali vítězství. Další paralelou tohoto kola bylo množství vstřelených branek - v zápase padlo 15 gólu, z toho 12 do sítě hostů.

Vítězné hodcení trenéra přepisuji v itasko-českém originálu: "Derby s Přerovem jsme meli cely zapas pod kontrolou, meli jsme na hrište prevahu a soupeře jsme podstatně nepustili za puli čaru. Opět dneska kluci splnili všecho co se dalo a vyhra byla naprosto zazloužene! Všem hračum patři velka pochvala. Diky, a přište znova potvrdit!"

16.5.2015 nastoupili hráči mladší přípravky B v Lipníku proti místním benjamínkům. V prvním poločase se jim nedařilo a prohráli jej o 4 branky, naopak ve druhé půli zvítězili o jednu branku; celkově tak skóre utkání vyznělo pro domácí Lipník.

Výsledek 6:3 byl zhodnocen následovně: "Znovu se potvrdilo, že našim hráčům nechybí nasazení a bojovnost. Soupeř nastoupil převážně s hráči ročníku 2006. Naši borci se jich nezalekli a ve druhém poločase jsme byli lepším mužstvem. Kluci zaslouží pochvalu za předvedený výkon."

Dvě remízy mladší přípravky B - 2.5.2015

Napsal(a) čtvrtek, 07 květen 2015 16:59

Mladší přípravka B netradičně odehrála během dvou dnů dvě utkání. V obou zápasech si připsala do tabulky pomyslný bod, v obou zápasech padalo hodně branek, v zápase proti Ústí 4, proti Přerovu dokonce 14.

Trenéři zaslali toto hodnocení: "Pateční derby s Přerovem jsme začali dobře, brzy jsme vedli, soupeř brzy odpověděl a poločas skončil remízou. V 2. pol. jsme hráli opět velice dobře, vedli jsme už dokonce 6-4, ale soupeř dokázal vyrovnat a dokonce zvýšil na 7-6, ale kluci bojovností a velkou chutí zápas v poslední minutě srovnali. Remíza odpovídá průběhu zápasu."

Zápas v Ústí jsme měli od první minuty zcela pod kontrolou, byli jsme lepší ve všech směrech, soupeř v 1. pol. nebyl za půlicí čarou. Z jednoho protiútoku v 2. pol. jsme dostali gól, na který jsme odpověděli a přidali i druhou brankou. Soupeř vyrovnal naším vlastním gólem. Musíme pochválit domácího brankáře, který chytal výborně. Naše největší slabost je koncovka, na které musíme zapracovat. Bod za dnešní zápas je mizerný, dnes jsme si za předvedenou hru zasloužili vyhrát."

Mladší přípravka B ve druhém jarním kole odehrála soutěžní utkání v Hranicích. Zápas skončil jednoznačným výsledkem 6:0 v prospěch domácího oddílu. Jak viděl utkání trenér?"

"V Hranicích, jsme nastoupili do zápasu hned od první minuty s napadáním a bylo vidět, že kluci chtějí hrát, bojovali a běhali. Soupeře jsme dostali pod tlak - prvních 10 minut, ale bohužel jsme neproměnili šance. Ke konci první půle jsme dostali góly ze standardních situací - oba dva hlavou. Bohužel! Druhy poločas kluci upadli fyzicky, za což nás soupeř potrestal a zvýšil skóre. Přestože jsme zápas prohráli, chtěl bych poděkovat a kluky pochválit za skvělý výkon a bojovnost v první půli a věřím tomu, že s takovým stylem hry, příští zápasy vyhrajeme."

Mladší přípravka zahájovala jarní část sezóny utkáním s Radslavicemi. Byl to zápas dvou rozdílných poločasů, slovy trenéra: "Prvni poločas kluci se nemohli vubec dostat do zapasu, jsme byli pomali na balon, kluci nebehali a zasloužene prvni poločas jsme prohravali 3:0!

Už to druhy poločas jsme klukum podstatne vzbudili hlasem, a to tim nam přinesl ovoce! Hned jsme zapas vyrovnavali a do konce zapasu žadny gol jsme nedostali. Ke zavěru jsme mohli i vyhrat, škoda nepromenena šance Kuba Filip, sam na branař.

Trapime navzdy každe zapas začatek utkani, proto budeme muset na tom pracovat, ať od prvni minut začali hrat."

Znovu čtvrtí skončili nejmladší fotbalisté Kozlovic. Tentokrát jen ale o skóre; pár branek a mohli stát na bedně. I tak odehráli dobrá utkání, předvedli bojovnost i fotbalové umění. Kromě tohoto pěkného umístění a potěšitelných výkonů byl znovu oceněn jako nejlepší brankář turnaje Daniel Matuška. Gratulujeme, děkujeme a jen tak dál!

14.3. naši nejmladší fotbalisté svedli 6 utkání s kvalitními soupeři na turnaji v Žeravicích. V každém zápase předvedli bojovný výkon, neunávně podporovaný hlasivkami rodičů a fanoušků. V konečné turnajové tabulce skončili na 4. místě. Kromě tohoto pěkného umístění byl oceněn jako nejlepší brankář turnaje Daniel Matuška. Gratulujeme, děkujeme a jen tak dál!