Všechovice - FK Kozlovice

Naši žáci poprvé prohráli 2

Napsal(a)  pátek, 16 srpen 2013 00:00
Žáci FK Kozlovice Žáci FK Kozlovice

Utkání dvou dosud neporažených týmů jsme začali velmi dobře a fyzicky vyzrálejšího soupeře přehrávali.Vytvořili jsme si dvě vyložené golové šance (Skopal,Hanák) které jsme bohužel neproměnili.

Sokol Bělotín - FK Kozlovice
          5 - 0 ( 4 - 0 )

POSPÍŠIL - VANČURA,VOLNÝ,SKOPAL L.,STRNAD,POLÁŠKOVÁ,HANÁK,KAŠPÁREK,SVATOŠ,HAUSNEROVÁ,SKOPAL D.
náhradníci:FRAIS,KOLAŘÍK,GAJDŮŠEK

Po dvaceti minutách převzali iniciativu domácí a za značného přispění velmi nepřesného hlavního rozhodčího se domácím podařilo vstřelit dva slepené goly a utkání nabralo jiný směr.Do konce poločasu jsme ještě inkasovali 2x a bylo o osudu utkání rozhodnuto.
Druhý polačas jsme sice byli domácím rovnoceným soupeřel,ale bohužel se nám i přes několik šancí nepodařilo výsledek korigovat.I tak opět musím klukům poděkovat za předvedený výkon,bohužel není zatím v jejich silách přehrát fyzicky hráče o 4,5 let starší.
Jedinou kankou na utkání bylo vyloučení po zápase Honzy Volného,který udeřil protihráče při podávání rukou pěstí.

Číst 2985 krát Naposledy změněno pondělí, 30 prosinec 2013 13:26

1. Hranice