Hodonín - FK Kozlovice

Hodonín - FK Kozlovice

Nádhernou přestřelku sledovala asi dvoustovka diváků, která si nenechala ujít druhé přípravné utkání fotbalistů Kozlovic. Kozli po suverénní demolici Morkovic 9:1 tentokrát na svém hřišti přivítali jiný kalibr, třetiligový Vyškov. Nechybělo moc a slavili výhru, nakonec však padli 4:5.

Předčasné loučení se sezonou před vlastními fanoušky fotbalistům Kozlovic nevyšlo. Na domácím hřišti nevyhráli potřetí v řadě, s Havířovem padli 1:2 a nepříliš vydařenou sezonu zakončí na sedmém či osmém místě divize E.

Starší žáci - VÍTĚZI OKRESNÍHO PŘEBORU 2019

Napsal(a)
Zveřejněno v Zápasy starší žáci
čtvrtek, 13 červen 2019 20:26

GRATULUJEME! Starší žáci jsou vítězi Okresního přeboru!

Druhé utkání ve čtyřech dnech sehráli v úterý fotbalisté Kozlovic. Po prohře 0:2 v Novém Jičíně nastoupili Kozli v Holici k předehrávce posledního kola divize E proti 1. HFK Olomouc. Oba týmy si vyhověly tak, aby končily sezonu dřív.

V dalším mistrovském utkání proti Zábřehu jsme ukázali že máme formu jako hrom. Soupeře jsme převyšovali po všech stránkách. Dnes kombinace, bojovnost, herní projev - není co vytknout.
Borci jen tak dále, čekají poslední dva zápasy.

Fotbalisté Kozlovic v neděli odpoledne tak trošku kopírovali české hokejisty na mistrovství světa v Bratislavě. Stejně jako Češi v boji o bronz hráli skvěle, v koncovce to ale vázlo.

Rekordní návštěva sledovala sváteční přerovské derby v Kozlovicích. Dle zápisu si souboj domácích fotbalistů s Viktorkou nenechalo ujít 850 diváků. Sledovali sladkou odplatu Kozlů za podzimní překvapivou výhru Přerova 2:1. Středeční duel ovládli domácí poměrem 3:1.

V dalším utkání krajského přeboru starších žáků přijel tým Nových Sadů, kteří jsou mometálně na 3. místě v tabulce, ale mají o 2 zápasy méně. Věděli jsme,že to nebude lehké utkání. Když se to vezme, tak po dohrávkách je to tým, který povede tuhle soutěž.
Kluci věděli, že musí hrát aktivně a poslechnout trenéry co jim řeknou.
V prvním poločase bylo vše jak mělo a na světelné tabuli svítilo 5:0. Ve druhé půli se utkání dohrávalo v pomalejším tempu, protože o vítězi bylo jasno.
Borci, dnes opravdu velmi dobrý výkon.
Teď se pořádně nachystat na Černovír, tam se ukáže jak na tom opravdu jsme. Jinak velká pochvala všem!!!

Ve vloženém středečním mistrovském utkání proti Konici jsme měli jednoznačný cíl - dále naplno bodovat. Dnes vázla kombinace, byli jsme nepřesní v přihrávkách, málo bojovní v osobních soubojích. Když se k tomu přidají chyby ve středu pole a vlastní brankou, nemohlo z toho vyjít nic, než konečná remíza a pak prohra v penaltovém rozstřelu.
Dnes jsme si za předvedený výkon nezasloužili ani tu remízu. Stále nás trápí vyhranost některých hráčů.
Borci je potřeba chodit pravidelně na tréninky tam vše začíná.

Dnešní utkání se Slavonínem se jevilo jako jednoduché. Hosté se pohybují na konci tabulky a to vždy mají hráči v hlavě, že to půjde samo, ale soupeř se nikdy neporazí sám.
V první půli bylo šancí mnoho a do kabin se šlo za stavu 2:1 - v náš prospěch. Herně to nebylo zlé, ale to naše zakončení... Na tom musíme zapracovat.
Jinak z výsledkem nakonec spokojenost.

1. Hranice

2. Hodonín 6 14