Šumperk - Kozlovice

Šumperk - Kozlovice

Na mistrovské utkání do Slavonína jsme odjížděli s tím, že už konečně musíme vyhrát. V prvním poločase to vůbec nevypadalo, že bychom mohli připravit domácí o body. Domácí hráči byli aktivnější, lepší na míči i v kombinaci a zaslouženě vedli. br>V poločase bylo v kabině trochu rušno. Do druhé půle nastoupilo úplně jiné mužstvo Kozlovic, konečně byla vidět chuť po vítězství. Nejednou jsme byli u všeho dříve, začali hrát kombinačně, po stránách a prosadili se i střelecky. Ve druhé půli 5 vstřelených branek v síťi domácích, byla zasloužená odměna.

Stále se budu opakovat, že pro některé hráče přechod na velké hřistě je problém.
Nerad vyzdvihuji jednotlivce, protože hrajeme jako tým, ale dnes musím a to hned dva - Štěpána Ilíka a Tomáše Tesaře.
Borci jinak pochvala všem, ale jen za druhý poločas.

Mladší žáci doma drtivě vyhráli - 11.9.2018

Napsal(a)
Zveřejněno v Zápasy mladší žáci
neděle, 16 září 2018 14:13

V úterý v 15.45 jsme nastoupili k mistrovskému utkání na domácím hřišti. Od začátku bylo jasné, že na nás kluci z Nezamyslic nestačí. Poločas skončil 4:0. Celý zápas se opět vyznačoval spoustou neproměněných šancí. ,br>Konečný výsledek je 7:0.
Gratulujeme všem klukům k vítězství!

Trenéři

V sobotu jsme nastoupili k prvnímu domácímu utkání proti silnému soupeři z Jeseníku. Již od začátku bylo jasné, že to bude vyrovnaný a těžký zápas.
V sedmé minutě se soupeř dostal do vedení, po proměnění pokutového kopu. Vyrovnání zařídil v 11. minutě náš nejmladší hráč Filip Kuba, po důsledném pressingu.
Spousta neproměněných vyložených šancí nás stálo první domácí body. Soupeř byl v produktivitě lepší a ve 44. minutě vstřelil vítězný gól.

I tak děkujeme všem klukům za předvedený výkon.
Trenéři

Ve čtvrtém mistrovském utkání jsme měli jednoznačný cíl - naplno bodovat po třech předchozích, výsledkově nepříliš vydařených, zápasech. Opět vázla kombinace, byli jsme nepřesní v přihrávkách, málo bojovní v osobních soubojích. Když se k tomu přidají chyby ve středu pole a vlastní branka, nemohlo z toho vyjít nic lepšího, než konečná remíza a pak prohra v penaltovém rozstřelu.
Hosté byli ochotnější, bojovnější a to jim na náš výkon stačilo. Stále nás trápí malá vyhranost některých hráčů. Trpí tím nejen jejich hra, ale především hra týmu...
Věřím, že už v dalším zápase podáme zlepšený výkon, který nám přinese radost a především úspěch.

Na dnešní mistrovské utkání dojelo vedoucí mužstvo soutěže - Jeseník. Věděli jsme, že to bude velmi těžké utkání a to se potvrdilo. První půle z naší strany na výbornou.
Ve druhé půlce jsme pořád drželi krok se soupeřem až do 60 minuty, kdy nás, svými hrubými chybami, o remízu připravil rozhodčí.
Borci, dnes za bojovnost velká pochvala, snad se v úterý proti Němčicím prosadíme i gólově a zvítězíme.

Takřka 800 platících diváků si ve středu vpodvečer nenechalo ujít pro Přerovsko malý fotbalový svátek. Do divizních Kozlovic zavítalo v rámci 1. kola MOL Cupu druholigové Znojmo. To od prvních chvil ukazovalo kvalitu, s jakou se týmy v okrese nesetkaly hodně dlouhou dobu a zvítězilo 4:0. Kozli však ve druhém poločase podali sympatický výkon.

Mistrovské utkání se Šternberkem jsme odehráli velmi špatně. Pro některé hráče byl přechod na velké hřistě velký problém. Nechceme běhat, děláme zbytečné chyby, a to je špatně. V kombinaci také žádná paráda. Domácí byli pohyblivější, lepší na míči a tak za bod z venku můžeme být spokojeni.
V penaltovém rozstřelu už je to loterie a tu jsem nezvládli.
Borci, snad na utkání zapomenete a v Dubu to bude lepší po všech stránkách.

V neděli 19.8. v 9.00 jsme nastoupili k 1.mistrovskému zápasu ve Šternberku. Vstup do sezóny se nám vydařil. Od začátku utkání jsme soupeře přehrávali. Poločas 0:6 je toho důkazem.
Spousta neproměněných šancí a nastřelených tyček, zachránilo kluky ze Šternberka od velkého debaklu.
Konečný výsledek 0:9.
Děkujeme všem malým fotbalistům za předvedený výkon, jen tak dál.
Trenéři

Daleko ke spokojenosti mají po úvodních dvou kolech divize E fotbalisté Kozlovic. Jeden z pasovaných favoritů soutěže získal pouhý bod, v neděli totiž v domácí premiéře podlehl Slavičínu 0:1.

Poslední utkání sezony, na venkovním hřišti, jsme zvládli na jedničku a naprosto zaslouženě zvítězili. Ze spousty šancí jsme skórovali sice jen jednou, ale vzadu hrajeme poslední dobou výborně a tak to bohatě na vítězství stačilo. Domácí za celé utkání neměli žádnou gólovou šanci a celkově za posledních šest utkání? - Jeden inkasovaný gól!!! To je pánové veliká paráda, pro nás pomalu neuvěřitelné!!!
V neděli nás na domácím hřišti čeká, v posledním utkání sezony, suverén soutěže a již jistý vítěz Krajského přeboru starších žáků, z Jeseníku. To bude určítě jiná kávička, ale jdeme bojovat a moc se těšíme!!!

2. Dětmarovice 7 13
4. Frýdlant n/O 7 12