Přerov - Kozlovice

Přerov - Kozlovice

Překvapivého vítěze zná podzimní fotbalová bitva o Přerov. Domácí Viktorka v ní porazila Kozlovice 2:1 a na závěr první poloviny sezony si tak připsala teprve druhou výhru.

Podruhé v řadě zvítězili vysoko 4:0 a před závěrem podzimu se dotahují na příčky, kde se chtěli v tomto divizním ročníku pohybovat. Fotbalisté Kozlovic doma nedali šanci 1. HFK Olomouc, který naopak po dvou slibných utkáních s těžkými soupeři na Přerovsku úplně propadl.

V dalším utkání krajského přeboru starších žáků jsme přivítali 2. tým tabulky z Mohelnice. Věděli jsme, že to nebude lehké utkání. Cítili jsme ale, že máme formu z minulých kol, kde jsme opravdu podávali velmi dobré kvalitní kolektivní výkony. Proto jsme šli do zápasu s velkou motivací popasovat se s jedním z favoritů soutěže.
Utkání hosté sice začali aktivně, ale kluci drželi krok. Ke konci první půle se trefil z přímého kopu Niesner a skóre bylo 1-0. Hned za další dvě minuty, po rohovém kopu, bylo skóre 2-0 v náš prospěc.
V kvalitním utkání se tak hrálo až do konce ve vysokém tempu a je potěšitelné, že jsme zápas zvládli fyzicky i herně. Zaslouženě jsme získali 3 body a po podzimu skončíme na krásném 6. místě tabulky.
Důležitější však je zvyšující se kvalita individuálních výkonů i týmový výkon. Všem hráčům gratuluji a doufám, že v jarní části budeme dál pokračovat v tak kvalitních výkonech jak proti Mohelnici.
Za druhou část podzimní sezony velká pochvala všem!!!

IMG 20181103 113211

K dnešním mistrovskému utkání k nám přijelo mužstvo z Čechovic. Hosté za posledních pět zápasů prohráli jen jednou a to s Jeseníkem, tak nás opravdu nečekalo lehké utkání. Opět náš začátek 3. minuta a bylo 0-1. Po této obdržené brance jsme se probudili a začali soupeře aktivně napadat na jeho polovině hřiště. Začala se nám dařit i kombinace a veškeré akce byly zakončeny střelbou. Do poločasu se nám podařilo vstřelit 3 branky a my šli do vedení 3-1.
Ve druhé půli se pokračovalo ve stejném tempu a soupeř mohl být rád, že obdržel jen další tři branky.
Borci pokud budeme takto hrát celé utkání tak to bude velmi dobré. Dnes pochvala všem za předvedený výkon.
Teď se připravit na poslední mistrovské utkání s Mohelnicí. Snad budeme pokračovat v dobrém výkonu a zvítězíme. Nebude to jednoduché přijede mužstvo,které je na druhém místě aktuální tabulky.

Po třech zápasech se radovali z vítězství, navíc to stálo za to. Fotbalisté Kozlovic zničili Havířov na jeho hřišti čtyřmi góly, výborné představení útočného dua Nekuda – Galetka podpořila dobrá defenziva, která ani jednou neinkasovala.

Na mistrovské utkání do Zábřehu jsme odjížděli s tím, že potvrdíme stoupající formu a dovezeme tři body. Utkání nebylo vůbec jednoduché, ale kvalita byla na naší straně. Kombinačně a hlavně střelecky to vyznělo jednoznačně v náš prospěch. Výsledek utkání byl pro domácí velmi krutý (domácí totiž nastřelili 4x břevno).
Borci, jinak pochvala všem za bojovnost a přístup. Teď se soustředit na další utkání s Čechovicemi.

K dnešnímu mistrovskému utkání k nám přijelo mužstvo z Olšan u Prostějova. Jak již víme z minulých soutěžních ročníků tak nás nečekal vůbec lehký soupeř, který navíc přijel i se dvěma hráči z RFA - reginální fotbalová akademie Olomouckého kraje.
První poločas nás Olšany lehce přehrávali a také zaslouženě se ujali vedení. Nám se podařilo vyrovnat těsně před poločasem. V kabině mezi poločasy bylo opět rušno.
Do druhé půle opět nastoupili borečci tak, jak si představujeme. Začali jsme soupeře napadat na jeho polovině hřiště, začala se dařit i kombinace a vše bylo zakončeno střelbou. Ve druhé půli se hrálo jen na jednu bránu. Vstřelené čtyři branky byli odměnou za dobrý výkon. Borci, pokud budeme hrát tak jak druhý poločas celé utkání, tak to bude velmi dobré.
Dnes pochvala všem, teď se připravit na další utkání v Zábřehu n. Moravě. Snad budeme pokračovat v dobrém výkonu a dovezeme tři body.

Okresní derby a souboj o druhé místo tabulky sledovala v neděli necelá čtyřstovka diváků ve sportovním areálu v Kozlovicích.

Tři góly za devatenáct minut a bylo hotovo. Fotbalisté Kozlovic v Ústí sestřelili domácí sokoly 4:1 a v tabulce divizní skupiny E se posunuli na třetí místo. Ústečtí naopak stále čekají na první výhru sezony a po devíti kolech jsou poslední.

Mistrovské utkání tentokrát znamenalo derby v Želátovicích. Začátek utkání se nám vůbec nepovedl, už ve 3. minutě bylo na ukazateli skóre 2-0 pro domácí, to se pak hodně špatně dohání. První poločas byl z naší strany velmi špatný.
Do druhé půle kluci nastoupili s tím, že se pokusíme utkání otočit. A druhý poločas se hrál opravdu jen na jednu branku, a to domácích.
Bohužel, když neproměníme spousty šancí na vstřelení gólu, tak vyhrát nemůžeme. Borci, budu se znovu opakovat - je potřeba poslouchat trenéry, co říkají, dát hlavně 100 % tréninku, všichni!!!

Borečci, hlavy nahoru, máme před sebou ještě spoustu zápasů.

1. Opava B

4.