2:2 (1:0)

Starší žáci vezou další tři body za vítězství v Černovíru - 21.9.2016

Napsal(a)  FK Kozlovice sobota, 24 září 2016 09:14
Mužstvo starších žáku, ročník 2016/2017 Mužstvo starších žáku, ročník 2016/2017 IB

Ve středu jsme hráli vložené kolo krajského přeboru na hřišti velice silného Černovíru. Domácí v probíhajícím ročníku prohráli jen jedno utkání s dosavadním suverénem z Mohelnice, a tak nás čekala velice těžká zkouška. Začátek se nám vydařil a domácí jsme docela zaskočili a první minuty utkání byly v naší režii. Po zásluze jsme se také po velmi pěkné křídelní akci dostali do vedení. Potom se nám ale zranil Mates Dostál, musel dolů z hřiště a v zadu začal trošičku chaos. Zaskočení domácí přečkali ještě jednu naši velkou příležitost a pak pomalu přebírali otěže utkání na svojí stranu. Z velkého tlaku se jim podařilo vyrovnat a naši borci úplně vypadli z tempa. Najednou jsme neudrželi míč na kopačkách a jen s velkou dávkou štěstí svítilo o poločase na ukazateli skóre 1:1. O přestávce jsme na kluky důrazně promluvili a do druhého poločasu vlétlo zase jiné družstvo. Kluci fotbalovému soupeři nedali ani metr prostoru a na hodně mokrém terénu bojovali a jezdili po zadku. Odměnou pro ně byli dvě branky v domácí síti a hodně překvapivé vítězství. Musíme si ale přiznat, že zápas to byl hodně vyrovnaný a domácí můžou být určitě smutní. Fotbalovost stále hledáme, ale srdíčko jsme měli tentokrát určitě větší. Hodně cenné vítězství,GRATULUJEME!