FK Kozlovice - 1. FC Viktorie Přerov
01 / 01

5:1 (2:0)

Poslední, dramatický, zápas sezóny mladší žáci "A" prohráli, ale s výkonem můžou být spokojeni - 10. 6. 2017

Napsal(a)  FK Kozlovice pondělí, 12 červen 2017 19:26
Mužstvo mladších žáků Mužstvo mladších žáků FK Kozlovice

K mistrovskému utkání jsme zajížděli do Jeseníku, který celou soutěž vede suveréně. Začátek utkání jsem nějak nezachytili, hned ve 20. vteřině bylo 1:0, ale za dvě minuty vyrovnal Martin Tomeček. Hrálo se dál ve vysokém tempu a my šli po golu Toma Tesaře do vedení 2:1. Domácí ještě do poločasu vyrovnali náhodným golem na 2:2.
Po přestávce vystřelil Tom Horák a krásná rána skončila v brance 2:3, ale hned za tři minuty bylo 3:3. Byl to boj o každý kousek hřistě. Výborně chytající Ondra Kolařík držel naše šance a vypadalo jednu chvíli, že dojde opět na penalty, jenže domácí pak udeřili a 6 minut před koncem utkání dali na 4:3 a pak další tři minuty na 5:3.

Dnes musím pochválit všechny borce za předvedený výkon, za bojovnost a velmi dobrou kombinační hru. Tohle utkání bylo poslední pro ročník 2004 (dnes nastoupil pouze Tom Horák a Jakub Dolínek), zbytek borců je zraněno. Jinak pochvala za celou sezonu. Druhé místo v tabulce krajského přeboru hovoří za vše. Ještě jednou velká gratulace!!!
Samozřejmě i velká gratulace vítězi krajského přeboru - mužstvu FK Jeseník.

Rodiče a borci nezapomenout, 24. 6. 2017 v 16:00 hod., na hřišti ZÁVĚREČNÁ!!!