0:0 (0:0)

Mladší žáci zabojovali a přivezli jasné vítězství - 8.4.2018

Napsal(a)  FK Kozlovice středa, 11 duben 2018 21:31
Mužstvo mladších žáků Mužstvo mladších žáků FK Kozlovice

Po zimní přestávce jsme na první mistrovské utkání tentokrát zajížděli na hřiště do Šternberka. V prvním poločase byla hra z obou stran velmi nepřesná, ale nám se podařilo vstřelit branku a do kabin se šlo
za stavu 1:0 pro nás. Do druhé půle opět nástup, že vedeme - tak je vše v pohodě. Soupeř se ve druhé minutě jednou dostane do zakončení a rázem 1:1, ale tahle obdržená branka nás nakopla. Asi po 7 minutách
krásnou individuální akci Ilíka zakončil Tomeček a my šli do vedení 2:1. Od této chvíle se nám začalo dařit jak v kombinaci, tak ve hře, i přesnost přihrávek a z toho přišly i další branky.

Konečné skore 1:4 odpovídalo průběhu utkání. Jen mám menší výtky k některým hráčům – nebudu jmenovat, když jdou na hřiště tak musí odvést 100% výkon a když jim to nejde herně, tak musí aspoň bojovat!!!

Jinak pochvala za vítězství a za výkon ve druhém poločase.