5:1 (2:0)

Starší přípravka B uzavřela jaro výhrou nad Polkovicemi - 30.5.2015

Napsal(a)  FK Kozlovice neděle, 31 květen 2015 05:52
Mužstvo starší přípravky B, ročník 2005 Mužstvo starší přípravky B, ročník 2005 FK Kozlovice

Pro starší přípravku B v sobotu skončila sezóna 2014/2015 okresní soutěže; a loučení s hracím rokem to bylo úspěšné. Již po první půli souboje s Polkovicemi vedla a po dalším 25 minutách roli favorita ještě více zvýraznila. V poslední hrací den tak Kozlovice zvítězily 10:2.

Vedoucí zhodnotil utkání a celou sezónu následovně: "Poslední mistrovské utkání skončilo bez překvapení a jasnou výhrou Kozlovic. První poločas jsme se přizpůsobili hře soupeře, který kde byl namířen tam to kopnul. Ve druhé půli už kluci pochopili, že mají hrát po zemi, soupeře dostali pod tlak a začali padat i branky. Dnešním mistrovským utkáním jsme zakončili sezonu a skončili v tabulce na krásném 2. místě, kdy za celou soutěžní část jsme prohráli pouhé dvě utkání. Jinak chválím kluky za předvedené výkony, bojovnost a přístup ke všem utkáním i k tréninkovým jednotkám - jen tak dále. Na závěr chci poděkovat rodičům, prarodičům a všem, kteří se na letošní sezoně podíleli, za spolupráci. Bez Vás by to nešlo!"