01 / 01

0:0 (0:0)

Vlastňák a nevídaný lob. Kozlovicím pomohla šťastná minuta - 22.4.2024

úterý, 07 květen 2024 16:50
Vlastňák a nevídaný lob. Kozlovicím pomohla šťastná minuta - 22.4.2024 Zdroj: Deník/Jan Pořízek

Po středeční dohrávce s lídrem čekala na fotbalisty Kozlovic v neděli další náročná práce. Proti jedenáctému Baťovu opět chybělo hned pět zraněných hráčů základní sestavy a od začátku naskočili dva dorostenci. Domácí kozli navíc potřebovali po čtyřech zápasech konečně vyhrát.

• Trenér: David Kobylík

„Máme navíc hodně zraněných. To není výmluva, to je prostě stav. O to víc si cením, co jsme dokázali. Podíváte se na tabulku, řeknete si, Baťov, ale nikdo, zvlášť do Kozlovic, nepřijede prohrát,“ upozornil trenér druhého celku divize E David Kobylík.

Výhru 2:0 zařídily slepené branky v 59. a 60. minutě. Nejprve si Smékalův centr z pravé strany do brány srazil hostující obránce Buchta.

Černá baťovská minutka pokračovala špatným výkopem gólmana Vitáska, který při napadání domácího mladíčka Illíka poslal míč k Dominiku Skopalovi, který málo vídaným lobem zvýšil na 2:0. Další více či méně kuriózní branka už v neděli nepadla.

„Vyhrál tým. Ani v kabině nebyl nikdo, koho bychom byť z recese vyzdvihli. Kluci, kteří mají první zápasy v dospělé soutěži, oba odehráli celý zápas. Klobouk dolů před týmem, moc si vážím bodů i druhého místa,“ pochválil Kobylík i dorostence Illíka se Zdražilem.

„Dnes jsem z mužstva cítil, přestože Baťov měl v první půlce příležitosti, že urve výhru. To nás nakopne do dalších zápasů, dá nám klid a hlavně čas, aby se marodi uzdravili,“ uzavřel David Kobylík.

Kozlovice odehrají třetí domácí zápas v řadě, v neděli od 16 hodin dorazí HFK Olomouc.

Autor článku: Ivan Němeček / sportovní reportér (Prerovskydenik.cz).

Číst 70 krát Naposledy změněno úterý, 07 květen 2024 17:09