5:1 (2:0)

Ústí darovalo body Kozlovicím

neděle, 13 říjen 2013 16:06
Ústí (v červeném) proti Kozlovicím Ústí (v červeném) proti Kozlovicím Autor: DENÍK/Jan Rotrekl

Ústí – Žádné překvapení! Kromě toho, že musely oba týmy v nedělním střetnutí krajského přeboru mezi domácím TJ Sokol Ústí a hosty z FK Kozlovice bojovat mimo jiné se silným větrem, se vlastně nestalo nic mimořádného. Hosté, kteří jsou žhavým kandidátem na přezimování na první příčce tabulky, si z Ústí po dvou brankách odvezli všechny.

tj-sokol-ustiTJ Sokol Ústí – FK Kozlovicelogo-fk-kozlovice
0:2 (0:1)

• Branky: 17. Stokláska, 51. Navrátil.
  • ŽK: Černotský – Stokláska, Tomčík, Šolín.
  • Rozhodčí: Křepský – Zavřel, Hodaň.
  • Ústí: Bernkopf – Černotský, Zima, Pav. Sencovici, Bagar – Plesník, Skácel (60. Škařupa), Páleník, Smolka, Pat. Sencovici (75. Ševčík), Šigut (46. Slivka).
  • Trenér: Zdeněk Hoffmann.
  • Kozlovice: Mánek – Střelec, Mich. Král, Mar. Král, Zbožínek – Tomčík, Kaďorek (89. J. Dohnal), Stokláska (83. Mackovík), Heger, Šolín – Navrátil (70. Řehák).
  • Trenér: Tomáš Martinek.

Skóre zápasu otevřel v 17. minutě kozlovický Stokláska. Po rohu si míč na šestnáctce zpracoval Král, který autorovi branky přihrál přes zapomenutého obránce Ústí – 0:1. „Pak jsme se uklidnili a hráli jsme si svou hru. Naši obránci si vzadu kombinovali mezi sebou a celkově nám dnes vycházely přihrávky," komentoval první poločas trenér Kozlovic Tomáš Martinek.

Přestože domácí chtěli ukořistit alespoň bod, nepovedlo se jim to. „Zápas byl bez našich gólových šancí. Soupeři jsme to darovali a moc náročné to tady dnes neměl. Na druhou stranu musím říct, že v čele tabulky je oprávněně," hodnotil kouč Ústí Zdeněk Hoffmann.

Krátce po přestávce přišla druhá a zároveň poslední branka dne. Vše začalo výkopem brankáře hostí Mánka v 51. minutě. Do balonu šel důrazně útočník Navrátil, přeskočil Bernkopfa, který vyběhl z domácí brány, a trefil se hlavičkou do prázdné sítě – 0:2. „Byl jsem se tady podívat minulý týden na zápas mezi Ústím a Novými Sady. Čekal jsem, že soupeř bude agresivnější, což se nestalo. Nechtěl vlastně vůbec hrát," dodal k zápasu trenér Kozlovic.

Mírné starosti si už dělá jeho protějšek z Ústí. „Čekají nás zápasy s Hněvotínem, HFK Olomouc a Zlatými Horami. To jsou soupeři, se kterými již musíme bodovat, chceme-li reálně uvažovat o zachování této soutěže," sdělil rozpačitě Hoffmann.

Číst 5181 krát Naposledy změněno pátek, 03 leden 2014 21:21