Medlov Kozlovice jen potrápil

neděle, 20 duben 2014 00:00
Fotbalisté Medlova Fotbalisté Medlova DENÍK/Stanislav Heloňa

Medlov – Lídr tabulky krajského přeboru z Kozlovic potvrdil svou roli i v Medlově, kde vyhrál po brankách Martina Krále a Lukáše Kaďorka 2:0. Domácí ale nedali svou kůži lacino.

medlovTJ Medlov – FK Kozlovice logo-fk-kozlovice

• Branky: 12. Mar. Král, 83. Kaďorek.
  • Rozhodčí: Kopecký – Motal, Samek
  • ŽK: -
  • ČK: -
  • Medlov:Zmund – Müller, Vašíček, Schmidt, Rozsypal – Slavíček (46. J. Klos), Okrouhlý, P. Kloss (70. F. Novák), Obíral – Skopal, Klabačka (65. Vytřísal).
  • Trenér: Milan Schmidt
  • Kozlovice: Kadlec – Střelec, Mich. Král, Zezula, Petráš – Kaďorek, Mar. Král, Václavíček (70. J. Dohnal), Schlehr, Heger (77. Tala) – Navrátil (85. Mackovík)
  • Trenér: Tomáš Martinek

„Zápas se mohl úplně jinak, kdyby Medlov v páté minutě proměnil svou velkou šanci. Místo toho jsme šli do vedení my, což nám pak zápas usnadnilo," připustil trenér vedoucího mužstva přeboru Tomáš Martinek.

Domácí záložník Marek Okrouhlý však z malého vápna míč do odkryté branky nedopravil. A tak dostali příležitost hosté.

Po rychle rozehraném trestném kopu se bleskovou kličkou uvolnil Martin Král a křížnou střelou nedal šanci brankáři Zmundovi.

Pak se hrál dlouho vyrovnaný zápas.

„Popravdě řečeno jsme očekávali trochu lepšího soupeře. Myslím, že jsme se prvnímu týmu tabulky minimálně vyrovnali. I když šancí jsme moc neměli," přiznal trenér Medlova Milan Schmidt.

Že domácí měli častěji míč na kopačkách, potvrdil i kouč hostů.

„Oproti domácímu zápasu s Kojetínem se nám moc nedařila kombinace. Aniž bych se chtěl vymlouvat, tak nám příliš nevyhovoval nerovný terén. Nakonec jsme to ale zvládli, takže vítězství je o to cennější," řekl Martinek.

Pojišťovací druhou branku přidal sedm minut před koncem Lukáš Kaďorek, který dostal dobrý míč za obranu a sólový únik s přehledem zakončil.

„Pro nás to byl hodně nešťastný zápas. Před druhým gólem totiž Okrouhlý při rozehrávce trefil rozhodčího, od něj se míč odrazil k soupeři, který založil gólovou akci," posteskl si domácí trenér Schmidt, jehož soubor tedy favoritovi body sebrat nedokázal.

Kozlovice vedou tabulku o třináct bodů a pomalu už mohou přemýšlet o postupu do divize.

„S kluky jsme si jasně řekli, že soutěž chceme vyhrát. Co bude dál, to už je věcí vedení," podotkl s úsměvem na závěr Martinek.

Autor: Jiří Fišara

Číst 4643 krát Naposledy změněno úterý, 22 duben 2014 19:03