FK Kozlovice - Hranice

Kozlovice v Pelhřimově nebodovaly, rozhodl jediný gól - 4.10.2015

pondělí, 05 říjen 2015 18:32
Muži FK Kozlovice ročník 2014/15 Muži FK Kozlovice ročník 2014/15 Autor: DENÍK

Pelhřimov, Kozlovice – Divizní fotbalisté Kozlovic nedokázali v neděli navázat na výborný výkon z minulého utkání, zejména co se koncovky týče, a prohráli na hřišti Pelhřimova 0:1. Jedná se teprve o třetí prohru týmu Romana Matějky v soutěži, přesto patří Kozlovickým až třináctá příčka tabulky divize D.

Pelhřimov FK Pelhřimov
Kozlovice Fotbalový klub Kozlovice
  • Pelhřimov: Čermák – Kmoch, Čížek, Naniaš, Homolka – Chadim (46. Bartoň), Niederle, D. Poul, V. Poul (80. Sládok) – Krtek, Obranec (90. Machač)
  • Kozlovice: Kadlec – Střelec, Král, Dostál, Heger – Žůrek (64. Šolín), Axamit (88. Tomčík), Sikora (78. Hradil), Schleha, Kaďorek – Galetka
  • Rozhodčí: Denev – Jílek, Zaplatilová
  • Branky: V. Poul -
  • Žluté karty: 14. Naniaš, 20. Niederle, 74. Obranec – 74. Heger
  • Červené karty: -

Utkání začalo desetiminutovkou domácích, ti mohli jít rychle do vedení. Po rohu se hlavou do míče opřel Čížek, ale trefil břevno. Zbytek poločasu patřil hostům, kteří si ale nedokázali vytvořit výraznější šanci. Když už se dostali do střelecké příležitosti, vyznamenal se brankář Čermák.

„V prvním poločase byl Pelhřimov patnáct minut lepší, pak jsme začali kombinovat a hrát my. Měli jsme asi více šancí v prvním poločase, ten ještě z naší strany snesl nějaké měřítko," rekapituloval trenér Kozlovic Roman Matějka.

Po změně stran mohl střídající Bartoň poslat domácí do vedení, postupoval sám na gólmana Kadlece, jenže jedinou překážku před sebou trefil. Kozlovice stále hrozily spíše sporadicky, s přesnou koncovkou nenalézaly společnou řeč. Rozhodnutí přišlo v 69. minutě, kdy na sebe vše vzal Paul a po dvacetimetrovém průniku trefil přesně. Do konce zápasu mohli domácí ještě branku přidat, ale na čáře vyhlavičkoval míč obránce hostí.

„Ve druhém poločase jsem nebyl spokojen s přístupem hráčů k utkání. Bylo to uplakané stejně jako počasí, které v Pelhřimově panovalo. Možná se na tom podepsala i dlouhá cesta, ale nebylo tam nasazení a chuť vítězit, kterou jsme měli i v těch našich remízových zápasech. To jsem tentokrát postrádal," nebyl spokojen Matějka.

„Pro nás jsou to velice důležité body. Soupeř nás sice krom prvních minut přehrával, byli jsme u míčů pozdě, ale nakonec jsme byli šťastnějším týmem. Ve druhém poločase jsme už hráli lépe, možná by zápasu více slušela remíza, ale jsem rád za plný bodový zisk," ohodnotil utkání trenér Pelhřimova Martin Moravec.

Kozlovice v dalším kole soutěže přivítají doma Hodonín. Zápas se odehraje v neděli od 15 hodin.

Autor článku: Ivan Němeček, Kamil Vaněk; plně převzato ze stránek Přerovského deníku.

Číst 2904 krát Naposledy změněno pondělí, 05 říjen 2015 18:43

1. Kozlovice