Kozlovice šesti góly deklasovaly Litovel

neděle, 27 duben 2014 00:00
DENÍK/Jan Pořízek DENÍK/Jan Pořízek DENÍK/Jan Pořízek

Kozlovice – Jako kočka s myší. Fotbalisté Kozlovic předvedli v rámci nedělního 23. kola krajského přeboru ukázku střelecké efektivity. Lídr soutěže bez sebemenších problémů smetl protivníka z Litovle spíše hokejovým výsledkem, a to 6:0. Hattrickem se blýskl kanonýr Navrátil.

logo-fk-kozloviceFK Kozlovice – TJ Tatran Litovel tj-tatran-litovel

• Branky: 1., 28., 34. Navrátil, 57. a 67. Kaďorek, 45. Schlehr.
  • Rozhodčí: Boháč – Polanský, Hodáň.
  • ŽK: ŽK: Krátký (Litovel).
  • ČK: -
  • Kozlovice:Kadlec – Petráš, Mar. Král, Mich. Král, Zezula – Heger (78. M. Václavíček), Schlehr, Talla (72. Šolín), Kaďorek – J. Dohnal – Navrátil (64. T. Mackovík).
  • Trenér: Tomáš Martinek.
  • Litovel: Procházka – Heinz, Otava, Kratochvíl, Miklánek – Čep (81. M. Jarmar), Kučera, Šrom (46. Šilberský), Vaca (77. Baránek) – Krátký, Bednář.
  • Trenér: Petr Mrázek.

Od prvních minut byl na hřišti jen jeden tým. Domácí soka z Litovle zaskočili už na samotném začátku utkání, kdy se poprvé v utkání prosadil Navrátil.

„Tohle se stává už u nás pravidlem. Snad v každém zápase dostaneme hned v úvodu nebo v posledních minutách poločasů gól, je to smutné," připustil zklamaný litovelský kouč Petr Mrázek.

Navrátil se během úvodní pětačtyřiceti­minutovky trefil ještě dvakrát a zkompletoval čistý hattrick. „Já doufám, že ho to nastartuje. Danovi se podařilo hned v první minutě skórovat, což mančaft nastartovalo a pak už to šlo jako na běžícím pásu. Snažíme se hlavně trénovat rychlou střelbu a klukům to viditelně pomáhá," uvedl spokojený domácí trenér Tomáš Martinek.

Brankový účet první půle završil čtvrtým gólem do Procházkovy svatyně Schlehr.

I druhý poločas pokračoval ve rychlém tempu. Kozlovicím se dařily kolmé přihrávky za obranu, které hosté nejspíš ani nedokázali předvídat natož vůbec zachytávat. Litoveští se do šancí dostávali spíše sporadicky, Kadlec v domácí bráně ani příliš práce neměl.

Jednoznačné vítězství dokonal ve druhé půli dvěma trefami Kaďorek.

„Utkání se mi samozřejmě po takovém výsledku a hlavně výkonu hráčů špatně hodnotí. Kvalita domácích byla úplně někde jinde. V takové výši vyhráli naprosto zaslouženě. V první půli jsme měli snad jednu pěknou akci. Ve druhém dějství až v důsledku toho, že domácí si vědomi svého náskoku zvolnili a my tam měli nějaké tři pološance, ty jsme však špatně vyřešili," zmínil s prohrou smířený Mrázek.

Domácí mohli být naprosto spokojeni, což potvrdil také s úsměvem trenér Martinek. „Bylo to zasloužené vítězství. Litovel nás svou hrou ani nějak neohrozila a umožnila nám hrát to, co jsme potřebovali. Výhra mohla být ještě i výraznějším rozdílem. Kluci splnili vše, co jsme si v šatně řekli, musím je pochválit. Jsem spokojený."

Autor: Jaroslav Pazdera

Číst 5470 krát Naposledy změněno úterý, 20 květen 2014 16:20