SFK ELKO Holešov - FK Kozlovice
01 / 01

0:2 (0:0)

pondělí, 27 květen 2024 19:02
Jasná penalta pro Kozly. Odvolaná. Prohráli jsme si to sami, říká kouč - 21.5.2024 Zdroj: Deník/Ivan Němeček

Fotbalisté Kozlovic nezvládli v rámci divize E utkání na půdě Rýmařova. Prohráli 0:2, přičemž rozhodčí za bezbrankového stavu odvolal penaltu pro hosty.

SK Jiskra Rýmařov – FK Kozlovice 2:0 (0:0)

• Trenér: Milan Furik
  • Kozlovice: Kadlec – Smékal, Heger (70. Nekuda), Kostka, Řehák, Vítek, Skopal, Michl, Olšanský, Kozák, Illík (77. Zdražil)
  • Trenér: David Kobylík

V úvodní půli byly Kozlovice lepším týmem, postupně stupňovaly tlak, ale Hegerovu střelu vykopával Kocůr, Řehák hlavičkoval nad.

Důležitý moment se udál hned v desáté vteřině druhé půle. Domácí Jiskra měla sice výhodu rozehrávky, ale okamžitě míč ztratila a po rychlém protiútoku byl ve vápně sražen k zemi Skopal. Hlavní rozhodčí Doležal jednoznačně odpískal penaltu. Jenže následně na popud asistenta Silného svůj verdikt přehodnotil a penaltu zrušil.

„Byla jasná. I podle delegáta, u kterého tito dva rozhodčí neobstáli. Já se na to ale nevymlouvám a neřeším to. Nechci brečet, protože jsme si utkání prohráli sami. Nechtěli jsme dát góly, nebyli jsme hladoví. Hráli jsme velmi dobře po šestnáctku, dominovali jsme, ale rozhoduje se ve vápně a tam jsme byli nuloví,“ zhodnotil duel krátce trenér Kozlovic David Kobylík.

Deset minut po odvolané penaltě totiž udeřili domácí. Prosadil se Marek a stejný hráč v nastavení pečetil výhru na 2:0.

Rýmařov se tak čtvrtou výhrou v řadě vzdálil sestupovým příčkám, Kozlovice mají na druhém místě jednobodový náskok a mají utkání k dobru.

Autor článku: Michal Muzikant / sportovní redaktor (Prerovskydenik.cz).

Číst 145 krát Naposledy změněno pondělí, 27 květen 2024 19:16