01 / 01

0:2 (0:0)

pondělí, 27 květen 2024 19:21
Emoce na hřišti i v hledišti. Kozlovice opět padly a klesly v tabulce - 27.5.2024 Zdroj: Deník/Jan Pořízek

Stejným poměrem jako v Rýmařově padli fotbalisté Kozlovic také v nedělním domácím zápase. Čtvrtému týmu divize E ze Vsetína podlehli 0:2. „Je to všechno o gólech, které teď nedáváme,“ myslí si navrátilec do sestavy, útočník Petr Nekuda.

• Branky: 27. M. Mlýnek, 88. Mikuš
  • Kozlovice: Obzina – Smékal, Kostka, Řehák, Vítek, Skopal, Michl, Zdražil (67. Nekuda), Olšanský, Kozák (91. Petráš), Illík (46. Niesner)
  • Trenér: David Kobylík

Marodka kozlů, trápení v ofenzivě a velké emoce v závěru na hřišti i v hledišti. To vše poznamenalo nedělní duel se Vsetínem.

Zbytečný faul hostujícího Stuchlíka na Skopala v nastaveném čase nastartoval vlnu ostrých reakcí. Nejprve pomsta Michla, za kterou kozlovický tahoun vyfasoval (jen) žlutou kartu, červená karta pro Stuchlíka a poté i plivnutí z hlediště na domácího hráče, po kterém hostující fanoušek může být rád, že z tribuny plné domácích odešel v pořádku po svých. Dobře, že sudí pak duel mohl ukončit.

Nejsme v šestnáctce

Samotné utkání rozhodla brejková situace hostů z 27. minuty Martin Mlýnek. V 88. minutě pak do otevřené domácí obrany podruhé udeřil Petr Mikuš.

„Není to ono. Chceme hrát, hra je slušná, ale nejsme v šestnáctce, netlačíme se tam dostatečně, jsme tam v málo lidech. Soupeř nás pak z brejku potrestá,“ pokrčil rameny Petr Nekuda.

Kozlovice tak v tabulce divize E klesly na třetí místo, dva body za Bzenec. Ten však, stejně jako Vsetín zaostávající o tři body, odehrál o zápas více. Mistrem divizní skupiny E se stali fotbalisté Strání.

Autor článku: Ivan Němeček / sportovní reportér (Prerovskydenik.cz).

Číst 175 krát Naposledy změněno pondělí, 27 květen 2024 19:33