01 / 01

1:1 (1:1)

úterý, 10 srpen 2021 07:55
Zpočátku nervózní Kozlovice přehrály Valmez. V hlavní roli Kaďorek a Strašák - 08. 08. 2021 Autor: Deník / Ivan Němeček

Fotbalisté Kozlovic vstoupili ideálně do nového ročníku Divize E. V sobotu porazili neoblíbeného soupeře Valašské Meziříčí 2:0.

TJ Valašské Meziříčí - FK Kozlovice 0:2 (0:0)

• Místo utkání: Valašské Meziříčí
  • Branky: 61. Kadla vl., 71. Kaďorek.
  • ŽK: Š. Vrána – Král, Kozák, Strašák, Moussa.
  • ČK: 75. Kozák (Koz).
  • Rozhodčí: Dedek - Šafrán, Šimoník.
  • Diváků: 120
  • Kozlovice: Unger - Král, Kozák, Řehák, Kyselák, Šrom (76. Heger), Kaďorek, Nekuda, Strašák (85. Chudoba), Galetka (74. Moussa), Vogl.
  • Trenér: Vlastimil Chytrý

„Byl to těžký zápas, protože jsme se soupeřem neměli dobré výsledky, což se potvrdilo v prvním poločase. Na klucích jsem viděl, že byli nervózní a výkon nebyl dobrý. Bylo znát, že to je první zápas v sezoně,“ popisoval kouč Kozlů Vlastimil Chytrý.

Přesto si jeho svěřenci vytvořili dvě brankové příležitosti, ale Nekudu i Galetku vychytal brankář. Domácí měli největší šanci minutu před poločasem. „Tam nás podržel brankář Unger,“ chválil Chytrý.

„O poločase jsem musel trošku zvýšit hlas a ve druhém poločase už jsme se prezentovali klidnou hrou jako v přípravě,“ pokračoval trenér.

A po změně stran už svého soka Kozlovice přehrávaly, z čehož pramenily dvě branky. Nejprve Strašák vyslal do úniku Kaďorka, který dával pod sebe Galetkovi a domácí obránce si ve snaze zabránit přihrávce srazil míč do branky.

Deset minut na to hosté náskok navýšili. Po akci Strašáka se Šromem šel Kaďorek sám na branku a proměnil.

Kaňkou na výhře 2:0 je vyloučení stopera Kozáka, který šel do sprch o čtvrt hodiny dříve za druhou žlutou kartu. „Oba fauly byly na kartu, takže červená bez debat. Ale musím kluky pochválit, protože ani v deseti soupeře nepustili do žádné šance a měli zápas pod kontrolou,“ uzavřel Chytrý.

Autor článku: Michal Muzikant / prerovsky.denik.cz.

Číst 1546 krát Naposledy změněno úterý, 10 srpen 2021 08:15