Petrovice - Kozlovice
01 / 01

Petrovice - Kozlovice

1:4 (1:4)

Detail
Olomoucký kraj

Rozpisy zápasů

Rozpis zápasů mladší žáci "B" 2017 / 2018

Rozpis zápasů starší přípravka "B" 2016/2017

Rozpis zápasů starší přípravka "A" 2016/2017

Rozpis zápasů mladší přípravka "B" 2017 / 2018

Rozpis zápasů mladší přípravka "A" 2017 / 2018

Rozpis zápasů starší žáci 2017 / 2018

 

pořadíkdykdesoupeřčasvýsledekpozn.
P1 30.07.2017 venku  1. FC Viktorie Přerov U 14   - 4:6  branky - Mirga 3, Ondič, Caletka, Bartůněk 
P2  05.08.2017  venku  SFK ELKO Holešov   - 0:12  branky - Ondič 4, Caletka 4, Ocelka, Bartůněk, Mirga, Niesner 
P3  09.08.2017 venku  SK Hranice  17:00  2:8  branky - Mirga 4, Hausner, Grigárek, Smékal, Horák 
P4  16.08.2017  venku  FC Želátovice  17:00  7:1 branky - Mirga 4, Kuban 2, Ondič 
01 19.08.2017 doma FK Šternberk 11:30 10:1  
02 25.08.2017 doma SK Zábřeh 16:45 0:1  
06 02.09.2017 venku
TJ Sokol Olšany
10:30 1:4   
08 09.09.2017 doma Sokol Dub nad Moravou 11:30 4:0  
09 17.09.2017 venku Sokol Čechovice 09:00 1:1 3:5 na penalty!
10 23.09.2017 doma FK Slavonín 11:30    
11 28.09.2017 doma FK MOHELNICE 16:00    
12 01.10.2017 venku
FC Želatovice
10:45    
14 07.10.2017 doma Slovan Černovír  11:30    
15 14.10.2017 venku
FK Němčice nad Hanou
11:45    
16 21.10.2017 doma Sokol Konice  11:30    
17 29.10.2017 venku
FK Jeseník
13:00    
18 04.11.2017 venku
FK Nové Sady
10:00    
19 31.03.2018 doma FK Nové Sady  11:30    
21 07.04.2018 venku FK Šternberk  09:00    
22 14.04.2018 venku SK Zábřeh  10:00    
23 21.04.2018 doma TJ Sokol Olšany  11:30    
24 28.04.2018 venku
Sokol Dub nad Moravou
09:30    
26 01.05.2018 venku
FK MOHELNICE
16:30    
27 05.05.2018 doma Sokol Čechovice  11:30    
28 12.05.2018 venku FK Slavonín  09:00    
29 19.05.2018 doma FC Želatovice  11:30    
30 27.05.2018 venku
Slovan Černovír
12:30    
31 02.06.2018 doma FK Němčice nad Hanou 11:30    
32 09.06.2018 venku
Sokol Konice
09:00    
33 16.06.2018 doma FK Jeseník 11:30    

Rozpis zápasů dorostu 2017 / 2018

Strana 1 z 2

8. kolo

TABULKA MUŽI

1. Ústí 7 17
2. Kozlovice 7 17
3. Dolní Benešov 7 15
4. Slavičín 7 15
5. Havířov 7 14
6. Frýdlant n/O 7 11
7. Jeseník 7 10
8. Brumov 7 9
9. Opava B 6 7
10. Nový Jičín 7 7
11. Nové Sady 7 7
12. Šternberk 7 5
13. Hranice 7 5
14. Bohumín 6 4
15. Vsetín 7 4
16. Petrovice 7 3
  Kompletní tabulka    

Naši sponzoři

sberne-suroviny-logo hanacka-kyselka b-color-logo logo Basf tspon-logo ask-logo logo olomoucky kraj Prerov-logo 284-montaze-prerov-a-s JET-MONEY SMART PUJČKA Pivovar Zubr Koda AZD Logo modrozlute-page-001 RGB VEOLIA HD CHT logo JPG logo autosport logo kazeto m logo givovasport logo jicom Subterra Monzas strabag TOMI - REMONT