Starší žáci zvítězili na těžkém terénu v Nových Sadech - 4. 11. 2017

Napsal(a)  FK Kozlovice neděle, 05 listopad 2017 22:08
Mužstvo starších žáku, ročník 2016 / 2017 Mužstvo starších žáku, ročník 2016 / 2017 IB

Do Nových Sadů jsme odjížděli bez našeho nejlepšího střelce Maxe, ale ostatní kluci řádně bojovali a na těžkém terénu doslova vyválčili vítězství. Kluky jsme upozorňovali, opět, na začátek utkání a velkou bojovnost. Začátek = klasika!!! Třetí minuta, první střela domácích a 1:0!!! Neskutečné, znovu otáčet zápas!!! To se nám, i s přispěním veliké hrubky domácího brankáře, povedlo již v prvním poločase.
Do druhého poločasu jsme čekali od domácích posunutí jednoho ze dvou dobrých stoperů na hrot a malinko změnili rozestavení. Domácí své dva nejlepší hráče, ale nechali překvapivě dohrát zápas vzadu a tak jsme vcelku vklidu odolávali jejich planému tlaku. Podařilo se nám dokonce odskočit na 3:1 a zdálo se rozhodnuto. Zbytečným gólem, přímo z rohu, jsme si udělali konec utkání trošku těžší, ale nějak to kluci poslední minuty umlátili a vezeme docela překvapivé vítězství.

Dnes pochvala za neskutečnou produktivitu, což u nás je hodně neobvyklé. Ještě udržet podzimní neporazitelnost na venkovních hřištích v Jeseníku a končíme. Dnes, super bojovnost!!!