Starší žáci si po přestřelce v Dubu vezou domů vítězství - 28.4.2018

Napsal(a)  FK Kozlovice pondělí, 30 duben 2018 20:54
Mužstvo starších žáku, ročník 2016 / 2017 Mužstvo starších žáku, ročník 2016 / 2017 IB

Do Dubu jsme odjížděli s velkou pokorou, protože domácí se na jaře nacházejí ve velké pohodě a my na tom byli před utkáním úplně naopak. Kluky ale musíme hodně pochválit. Konečně se nám probudili střelci a po neskutečné výsledkové houpačce, jsme zaslouženě zvítězili. Začátek tomu ovšem zase vůbec nenasvědčoval a v deváté minutě vedli domácí 2:0!!! Do poločasu ale kluci zaslouženě vyrovnali a začínalo se znovu.
Ve druhém poločase jsme utkání otočili na naši stranu a konečně se na to dalo i dívat. Po zbytečném rohovém kopu jsme trestuhodně nechali domácí vyrovnat, a už to vypadalo na penalty. Čtyři minuty před koncem to ale Tomáš Kuban vyřešil parádně a hlavně za výkon ve druhém poločase zaslouženě vystřelil krásný vítězný gól.

Už v úterý 1.5. nás čeká další těžké utkání v Mohelnici, tak snad nám bojovnost vydrží i tam. Dnes opravdu zasloužená pochvala všem!!!