Starší žáci si doma poradili s Konicí - 21. 10. 2017

Napsal(a)  FK Kozlovice čtvrtek, 26 říjen 2017 11:11
Mužstvo starších žáku, ročník 2016 / 2017 Mužstvo starších žáku, ročník 2016 / 2017 IB

V posledním utkání podzimu na domácím hřišti, jsme přivítali chlapce z Konice a kluky jsme upozorňovali na začátek utkání. Ty nám poslední dobou vůbec nevycházejí a co čert nechtěl, pátá minuta a 0:1!!! Zase špatný start a posazení soupeře na koně. Celých prvních třicet minut se neslo ve znamení dobré hry soupeře a zoufalých samostatných nájezdů našeho střelce Maxe. To co nedal bylo neuvěřitelné, ale sotva se v 31 minutě přece jen prosadil, hned se štěstěna přestěhovala na naši stranu. Minutu na to si soupeř vstřelil vlastní branku a my šli do šaten s hodně šťastným vedením.
V šatně jsme klukům vysvětlovali ať se uklidní, čekají na chybu soupeře a třetí branka zápas rozhodne. Opak byl ale pravdou! Hned na začátku přišla obrovská chyba obrany, ruka, penalta! Hosté ji neproměnili a od té doby bylo utkání úplně v naší režii. Začali jsme hrát konečně fotbal a přicházely šance. Dvě jsme proměnili a najednou to bylo v pohodě. Soupeř ještě v závěru snížil na konečných 4:2, a tak se loučíme s letošním rokem na domácím hřišti vítězstvím.
Dnes pochvala hlavně za druhý poločas. Vyzvednout musíme také střelce dvou branek Pavla Ondiče, bylo to jeho utkání, gratulka!!!