Vytisknout tuto stránku

Starší žáci doma přemohli soupeře Šternberku - 30.03.2019

Napsal(a)  FK Kozlovice sobota, 06 duben 2019 12:59
Mužstvo starších žáku, ročník 2016 / 2017 Mužstvo starších žáku, ročník 2016 / 2017 IB

První jarní mistrovské utkání se Šternberkem, který se po podzimu umístil na 3. místě v tabulce, se nevyvíjelo vůbec lehce. Podle výsledku to vypadá jasně, ale nebylo tomu tak. Hosté byli od začátku utkání lepší v kombinacích i ve hře, ale naše bojovnost a chuť po výhře byla větší.
V první poločase se trefil Mackovík a Caletka, do šaten se šlo za stavu 2-0 pro nás.
Do druhého půle jsme opět nastoupili s tím, že vedeme, nic se stát nemůže a najednou jedna ranka a rázem je skore 2-1. Od této chvíle byla na našich borečcích vidět trošičku nervozita, ale za deset minut bylo 3-1 (Vaculík) a ke konci utkání padl ještě jeden gól (Chodilík) do sítě hostí.
Borci je potřeba pokračovat v nastaveném tempu, přidat trochu víc klidu do kombinace a zlepšit finální přihrávku, pak to půjde. V dnešním utkání musím pochválit dva hráče a to Štěpu Ilíka a Jardu Mackovíka.

FK Kozlovice - FK Šternberk
 4 : 1 (2 : 0)
  • Místo konání: Kozlovice
  • Datum a čas konání: 30. 03. 2019 11:30
  • Sestava mužstva: Kolařík Ondřej (brankář), Mackovík Jaroslav, Niesner Martin, Tvrdý Šimon, Chodilík Tomáš, Caletka Pavel, Horák Tomáš, Němec Michal, Ilík Štěpán, Smola Dominik, Zdražil Marek, Vaculík Radim, Habčák Jan
  • Branky: Mackovík 1x, Caletka 1x, Chodilík 1x, Vaculík 1x
Číst 2581 krát Naposledy změněno sobota, 06 duben 2019 13:07