Slovan Černovír vyprovodili starší žáci Kozlovic s prohrou - 29.9.2018

Napsal(a)  FK Kozlovice středa, 03 říjen 2018 20:21
Mužstvo starších žáku, ročník 2016 / 2017 Mužstvo starších žáku, ročník 2016 / 2017 IB

K dnešnímu utkání dojelo velmi ambiciozní mužstvo Slovanu Černovír. Hned od začátku bylo vidět, že je soupeř herně, i kombinačně, na tom lépe než my. Do poločasu se také ujal vedení 1:0, byl opravdu ve všech směrech lepší.
Opět naše druhá půlka skvělá, dvě standartní situace, z nich dva góly a my šli do vedení, které opravdu nikdo nečekal. Soupeř ke konci druhého poločasu odešel fyzicky, trenér hostí skoro vůbec nestřídal (chtěl vyhrát), a to se projevilo.
Borci dnes velká pochvala, podle mého jste porazili nejlepší mužstvo soutěže! Teď se hlavně soustředit na další zápas, jedeme za kopec na derby do Želátovic a tam to nebývá vůbec lehké. Snad tam potvrdíme stoupající formu a dovezeme body.