Vytisknout tuto stránku

Další výhru si připsali starší žáci doma - 27.10.2018

Napsal(a)  FK Kozlovice čtvrtek, 01 listopad 2018 07:53
Mužstvo starších žáku, ročník 2016 / 2017 Mužstvo starších žáku, ročník 2016 / 2017 IB

K dnešním mistrovskému utkání k nám přijelo mužstvo z Čechovic. Hosté za posledních pět zápasů prohráli jen jednou a to s Jeseníkem, tak nás opravdu nečekalo lehké utkání. Opět náš začátek 3. minuta a bylo 0-1. Po této obdržené brance jsme se probudili a začali soupeře aktivně napadat na jeho polovině hřiště. Začala se nám dařit i kombinace a veškeré akce byly zakončeny střelbou. Do poločasu se nám podařilo vstřelit 3 branky a my šli do vedení 3-1.
Ve druhé půli se pokračovalo ve stejném tempu a soupeř mohl být rád, že obdržel jen další tři branky.
Borci pokud budeme takto hrát celé utkání tak to bude velmi dobré. Dnes pochvala všem za předvedený výkon.
Teď se připravit na poslední mistrovské utkání s Mohelnicí. Snad budeme pokračovat v dobrém výkonu a zvítězíme. Nebude to jednoduché přijede mužstvo,které je na druhém místě aktuální tabulky.