Vítězná šňůra mladších žáků "A", byla ukončena prohrou ve Slavoníně - 29. 4. 2017

Napsal(a)  FK Kozlovice úterý, 02 květen 2017 12:43
Mužstvo mladších žáků Mužstvo mladších žáků FK Kozlovice

Dnešní utkání se hrálo v poledne a tento čas je pro naše borce asi časem oběda. K utkání nastoupili opět, že to půjde samo a ono to nešlo. Soupeř nás přehrával po všech stránkách, byl lepší na míči, v kombinaci, chtěl běhat, měl větší chuť po vítězství. Po prvním poločase jsme prohrávali 1-0. Do druhé půle nastoupili kluci s odhodláním, že s výsledkem něco udělají. Začali prvních deset minut hrát, běhat a soupeře dostali pod tlak, ale pokud nedáme branku tak zvítězit nemůžeme. Z naší aktivity a víc otevřené hry přišli brejky, po nich fauly a z trestných kopů nás soupeř trestal.
Na konci utkání svítilo skore 3-0 pro domácí, ale musím podotknout, že opravdu zaslouženě.

Na druhou stranu jsme, jako tým v krajském přeboru mladších žáků, udrželi 18 zápasů v řadě bez prohry a ta dnes prostě přišla. Musíme se z prohry trochu otřepat a hurá v sobotu na zápas s FK Mohelnice.