Mladší žáci si poradili i se Slavonínem a vyhlížejí derby proti Želátovicím - 25.5.2016

Napsal(a)  FK Kozlovice neděle, 29 květen 2016 17:30
Mužstvo mladších žáků Mužstvo mladších žáků FK Kozlovice

"Dnes se nám po dlouhé době vrátila do sestavy Anet a nastupovali jsme poprvé na jaře v nejsilnější sestavě. První poločas jsme se ale na hřišti hodně hledali a nebylo to vůbec ono. Přesto jsme soupeře neustále tlačili a vytvářeli si spoustu brankových situací. Řešení bylo ale tragické, a tak jsme odcházeli do šaten jen s dvoubrankovým vedením. Malá rozmluva o přestávce k borečkům ale neuvěřitelně zabrala a po čtyřech minutách druhého poločasu svítilo na časomíře uklidňujících 7:1. Najednou se hrálo na jeden dotek, všechno vycházelo a utkání se dohrávalo na pohodu. Snaživý hosté si vytvořili také nějaké šance, ale ty jsme přestáli, přidali další branky a po závěrečném hvizdu rozhodčího se nesl areálem opět náš vítězný pokřik. Chlapci,ještě tři – dva – jedna – a je to doma. Tohle už nepustíme, jedeme dál!"