Mladší žáci "A" předvedli svou sílu a doma porazili Mohelnici - 6. 5. 2017

Napsal(a)  FK Kozlovice úterý, 09 květen 2017 13:59
Mužstvo mladších žáků Mužstvo mladších žáků FK Kozlovice

Dnešní mistrovské utkání slibovalo velkou podívanou. Na podzim v Mohelnici rozhodl utkání jeden gól, který jsme vstřelili 10 minut před koncem utkání.

V dnešním utkání kluci chtěli odčinit prohru z FK Slavonín a na hřišti to bylo vidět. Chtěli běhat, kombinovat a najednou je to úplně jiné mužstvo. Po první půli se šlo do kabin za stavu 3:0.
Ve druhé půli se pokračovalo ve stejném tempu a na konci utkání svítilo na ukazateli skore 8:1.

Dnes bych chtěl mírně vyzdvihnout dva hráče a to jsou oba třígoloví střelci Němec a Tomeček, ale jinak chválím všechny. Chlapci jen tak dál!!!