Želátovice poraženy na vlastní půdě! - Krajský přebor mladších žáků

Napsal(a)  FK Kozlovice středa, 05 duben 2017 22:14
Mužstvo mladších žáků Mužstvo mladších žáků FK Kozlovice
K dalšímu utkání se zajíždělo k místnímu rivalovi do Želátovic, byl to souboj třetího s druhým v tabulce a to slibovalo velkou podívanou. Věděli jsme, že to bude velmi těžké utkání po všech stránkách.

Želátovice - FK Kozlovice
1:3 (0:2)

• Místo konání: Želátovice
  • Datum konání: neděle 2.4.2017 v 9.00 hod.
  • Sestava mužstva: Martin Tomeček, Riedl Radim, Caletka Pavel, Ilík Štěpán, Chlum Jakub, Oulehla Jan, Chodilík Tomáš, Tvrdý Šimon, Petráš Filip,
    Dolinek Jakub, Mackovík Jaroslav
  • Autoři branek: Chodilík 1x, Tvrdý 1x, Caletka 1x

Domácí pokud mají kompletní kádr včetně hráčů ze Soběchleb, můžou porazit kohokoliv. Na nás nastoupili v plné síle - to se dalo čekat. Domácí zaspali začátek utkání a my hned v první minutě skorovali a to je hodně zaskočilo. V deváté minutě utkání zahrával Martin Tomeček roh a ten posadil na hlavu Šimonovi Tvrdému, který nekompromisní hlavičkou dal na 0:2. První poločas jsme domácí nepustili do větší šance. Ve druhém poločase začali Želátovice velkým tlakem, ale nedařilo se jim gólově prosadit.
     V mnoha momentech nás podržel dobře chytající Jarda Mackovík.Ve 42.minutě nastala chvíle pro Pavla Caletku, který z brejku dal na 0:3 a naši borci považovali utkání za rozhodnuté, což byla chyba. Domácí hned po rozehrávce snížili a tím se  utkání zdramatizovalo. Do konce zápasu už ale branka nepadla a naši kluci si z Želátovic odvezli velmi cennou výhru. Za předvedený výkon a bojovnost pochvala všem klukům.

Číst 2696 krát Naposledy změněno středa, 12 duben 2017 16:50