Jednoznačné vítězství mladších žáků FK Kozlovice - 30.8.2014

Napsal(a)  FK Kozlovice sobota, 30 srpen 2014 00:00
Zápas mladších žáků - TJ Sokol  Slavonín Zápas mladších žáků - TJ Sokol Slavonín FK Kozlovice

Ve druhém kole krajského přeboru mladších žáků jsme se poprvé představili na domácím hřišti v Kozlovicích a soupeřem nám byli chlapci ze Slavonína.

FK Kozlovice - TJ Sokol Slavonín
8 : 2

• Místo konání: FK Kozlovice
  • Datum konání: 31. 8. 2014
  • Sestava mužstva: Marek Ocelka, Matěj Dostál, Dominik Skopal,Tomáš Kuban, Jiří Hausner, Martin Konupčík, Marek Zemánek, Jan Grigárek, Jakub Janoušek, Radim Kolařík,Adam Mužík,Matyáš Karlík, Aneta Polášková,Martin Mik.
  • Autoři branek: Dominik Skopal 5, Tomáš Kuban 1, Marek Zemánek 1, Aneta Polášková 1
  • Nejlepší střelec: Skopal Dominik

Po vynikajícím vítězství v Jeseníku jsme chtěli doma tyto těžce vybojované body potvrdit a řekli si,že na hosty hned od začátku pořádně vletíme. To naši borci v prvním poločase naplnili do puntíku a výsledkem jednoznačné převahy bylo neuvěřitelné skóre 7 : 0 !!! Druhý poločas jsme měli také pod kontrolou,jenže jsme zahodili snad i nemožné a pod dojmem velkého náskoku zápas dohráli malinko kostrbatě a lehkovážně. Jestli jsme si ale nechali nějaké góly za týden do Nových Sadů,tak jenom dobře. Za celý zápas patří i tak všem veliká pochvala za předvedenou hru a bojovnost. Jen tak dále!!! VELIKÁ GRATULACE!!!