Brankář mladších žáků vychytal v Konici desátou nulu! - 6.6.2018

Napsal(a)  FK Kozlovice neděle, 10 červen 2018 19:26
Mužstvo mladších žáků Mužstvo mladších žáků FK Kozlovice

Na předehrávané mistrovské utkání jsme zajíděli do Konice. Už před začátkem zápasu bylo v šatně samé ,,to je v pohodě", smích… Z šatny přechod na hřiště pořád stejný, pohoda, smích, však je to jen Konice. První poločas z naší strany byl nejhorší za celou sezonu, borci takhle opravdu NE.
Do kabin se šlo za stavu 0:0. V kabině bylo trochu rušno a do druhé půle nastoupilo opět mužstvo, které poznávám. Aktivní pressink, kombinace, střelba a z toho zákonitě padají branky. Po vstřelené brance už jsme měli utkání naprosto pod kontrolou.
Dnes musím pochválit brankářku soupeře, která opravdu chytala na výbornou (nebýt ní tak bylo skoré daleko větší) a další holčina v poli hrála taky skvěle.
Dnes se náš golman Ondra Kolařík vychytal 10. nulu v jarní části – BRAVO!!!
Borci, chválím jen za druhou půli, ta první byla velká katastrofa. Víkend stávíme na třídenním turnaji v Želátovicích, kde Vás prověří v pátek 8.6. - 11.00 hod. - Sigma Olomouc, 13.00 hod. - Dubnica nad Váhom, 16.00 hod. - 1.SK Prostějov. Sobota a neděle se hraje dle umístění ve skupině.