Dvě remízy mladší přípravky B - 2.5.2015

Napsal(a)  FK Kozlovice čtvrtek, 07 květen 2015 16:59
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Mužstvo mladší přípravky B Mužstvo mladší přípravky B FK Kozlovice

Mladší přípravka B netradičně odehrála během dvou dnů dvě utkání. V obou zápasech si připsala do tabulky pomyslný bod, v obou zápasech padalo hodně branek, v zápase proti Ústí 4, proti Přerovu dokonce 14.

Trenéři zaslali toto hodnocení: "Pateční derby s Přerovem jsme začali dobře, brzy jsme vedli, soupeř brzy odpověděl a poločas skončil remízou. V 2. pol. jsme hráli opět velice dobře, vedli jsme už dokonce 6-4, ale soupeř dokázal vyrovnat a dokonce zvýšil na 7-6, ale kluci bojovností a velkou chutí zápas v poslední minutě srovnali. Remíza odpovídá průběhu zápasu."

Zápas v Ústí jsme měli od první minuty zcela pod kontrolou, byli jsme lepší ve všech směrech, soupeř v 1. pol. nebyl za půlicí čarou. Z jednoho protiútoku v 2. pol. jsme dostali gól, na který jsme odpověděli a přidali i druhou brankou. Soupeř vyrovnal naším vlastním gólem. Musíme pochválit domácího brankáře, který chytal výborně. Naše největší slabost je koncovka, na které musíme zapracovat. Bod za dnešní zápas je mizerný, dnes jsme si za předvedenou hru zasloužili vyhrát."