Kozlovice - Frýdlant n/O
01 / 01

Poslední zápas

Kozlovice - Frýdlant n/O

0:0 (0:0)

Detail
Olomoucký kraj

☃ Plán zimní přípravy 2018 - Mladší žáci ☃

 

TERMÍN MÍSTO   POZNÁMKA
Středa 10.1. Střední pedagogická škola, Denisova 3, Přerov  tělocvična ( 18.00-19.30 hod.)
Sobota 13.1. VOLNO  
Neděle 14.1.  umělá tráva Vyškov (10.00-12.00 hod)  přípravný zápas -  MFK Vyškov U12 
     
Středa 17.1. Střední pedagogická škola, Denisova 3, Přerov tělocvična ( 18.00-19.30 hod.)
Sobota 20.1.

umělá tráva Chropyně !!! (10.00-12.00 hod)

přípravný zápas - Spartak Hulín U13
Neděle 21.1. VOLNO  
     
Středa 24.1. Střední pedagogická škola, Denisova 3, Přerov tělocvična ( 18.00-19.30 hod.)
Sobota 27.1. umělá tráva Všetuly  (11.00 -12.15 hod.) přípravný zápas - SFK ELKO Holešov 
Neděle 28.1. VOLNO  
     
Středa 31.1. Střední pedagogická škola, Denisova 3, Přerov  tělocvična ( 18.00-19.30 hod.) 
Čtvrtek 1.2.  umělá tráva Přerov (16.45-18.00 hod.)  přípravný zápas -1.FC Viktorie Přerov U12 
Sobota 3.2.  umělá tráva Kroměříž  (15.00-16.15 hod.)       přípravný zápas -SK Kroměříž U12 
Neděle 4.2. VOLNO   
     
Uterý 6.2 – sobota 10.2. Hutisko - Solanec  SOUSTŘEDĚNÍ 
Neděle 11.2. - neděle 18.2. VOLNO  Jarní prázdniny 
     
Uterý 20.2. umělá tráva Přerov (18 - 19 hod.)  sraz 17.50 hod. 
Čtvrtek 22.2. umělá tráva Přerov (18 - 19 hod.)  sraz 17.50 hod. 
Sobota 24.2.  umělá tráva Vyškov  (10.00 - 12.00 hod)  přípravný zápas -MFK Vyškov U12 
Neděle 25.2.  umělá tráva Prostějov (10.30 - 12.00 hod) - 1.mužstvo  přípravný zápas -1.SK Prostějov U12 
Neděle 25.2.  Tenisová hala 8 -12 hod.  Halový Turnaj OFS Přerov - 2.mužstvo 
     
Uterý 27.2.  umělá tráva Přerov (18 -19 hod.)  sraz 17.50 hod. 
Čtvrtek 1.3. umělá tráva Přerov (18 -19 hod.) sraz 17.50 hod.
Sobota 3.3.   domluvíme zápas, pokud nebude soupeř - VOLNO
Neděle 4.3.   domluvíme zápas, pokud nebude soupeř - VOLNO
     
Uterý 6.3. umělá tráva Přerov (18 -19 hod.) sraz 17.50 hod.
Čtvrtek 8.3. umělá tráva Přerov (18 -19 hod.) sraz 17.50 hod.
Sobota 10.3. umělá tráva Hranice (12.45 - 14.15 hod) přípravný zápas - SK Hranice U12 
Neděle 11.3. halový turnaj Hluk pojede jen nominovaných 9 hráčů
     
Uterý 13.3. umělá tráva Přerov (18 -19 hod.)  sraz 17.50 hod. 
Čtvrtek 15.3.  umělá tráva Přerov (18 -19 hod.)  sraz 17.50 hod. 
Sobota 17.3. umělá tráva Všetuly (11 - 12.30 hod.) SFK ELKO Holešov
Neděle 18.3. VOLNO  
     
Uterý 20.3.  umělá tráva Přerov (18 -19 hod.)  sraz 17.50 hod. 
Čtvrtek 22.3. umělá tráva Přerov (18 -19 hod.) sraz 17.50 hod.
Sobota 24.3. umelá tráva Turnaj Lipník (od 9.00 hod.)  
Neděle 25.3.   domluvíme zápas - Beňov, Radslavice, Prusinovice
     
Uterý 27.3. umělá tráva Přerov (18.00 – 19.00 hod.) sraz 17.50 hod.
Čtvrtek 29.3.  umělá tráva Přerov (18.00 – 19.00 hod.) sraz 17.50 hod. 

17. kolo

TABULKA MUŽI

1. Opava B

16

33
2. Slavičín 16 32
3. Nový jičín 16 30
4.

Frýdlant n/O

16 29
5. Bruntál 16 27
6. Dětmarovice 16 25
7. Hranice

16

24
8. Kozlovice 16 24
9. Bohumín 16 24
10. Havířov 16 24
11. Vsetín 16 22
12. HFK Olomouc 16 22
13. Heřmanice 16 18
14. Šumperk 16 11
15. Přerov 16 9
16. Ústí 16 4
  Kompletní tabulka    

Výsledky 16. kolo

  • Bohumín - Havířov

    17.03.2019 15:00 1:2
  • Kozlovice - Frýdlant n/O

    17.03.2019 15:00 0:0
  • Slavičín - Přerov

    17.03.2019 10:15 2:1
  • Dětmarovice - Ústí

    16.03.2019 15:00 6:0
  • Heřmanice - Bruntál

    16.03.2019 15:00 2:1
  • HFK Olomouc - Vsetín

    16.03.2019 15:00 4:1
  • Hranice - Šumperk

    16.03.2019 15:00 3:2
  • Nový Jičín - Opava B

    16.03.2019 15:00 2:3

Naši sponzoři

sberne-suroviny-logo hanacka-kyselka logo Basf tspon-logo ask-logo logo olomoucky kraj Prerov-logo 284-montaze-prerov-a-s Pivovar Zubr Koda RGB VEOLIA HD logo autosport logo kazeto m strabag cus logo msmt logo RG podlahy logo ingreal logo logo Propal Kojetin logo NF Avast facr_male