FK Kozlovice - Skaštice
01 / 01

Poslední zápas

FK Kozlovice - Skaštice

2:1 (1:0)

Detail
Olomoucký kraj

 

Zimní příprava 2023 – DOROST FK KOZLOVICE


Uterý 17.1.     UMTRA Přerov ( 17 – 18 hod.) – sraz 16.50 hod.

Čtvrtek 19.1.  UMTRA Přerov ( 17 – 18 hod.) – sraz 16.50 hod.

Sobota 21.1   – VOLNO

Neděle 22.1.   UMTRA NOVÝ JIČÍN: Nový Jičín (divize DOROST) Kozlovice v16.00 hod

                          Sraz na místě 15.30  hod, B. Němcové 537/17, 741 01 Nový Jičín


Uterý 24.1.    
 UMTRA Přerov ( 17 – 18 hod.) – sraz 16.50 hod.

Čtvrtek 26.1.  UMTRA Přerov ( 17 – 18 hod.) – sraz 16.50 hod.

Sobota 28.1   UMTRA VŠETULY: Holešov ml.( dorost )  Kozlovice v 10.00 hod.

                         Sraz na místě 9.25 hod.

Neděle 29.1.  UMTRA OTROKOVICE: Louky Kozlovice v 13.15 hod.

                         Sraz na místě 12.40  hod., Lidická, Kvítkovice, 765 02 Otrokovice


Uterý 31.1.   
 UMTRA Přerov ( 17 – 18 hod.) – sraz 16.50 hod.

Čtvrtek 2.2.    UMTRA Přerov ( 17 – 18 hod.) – sraz 16.50 hod.

Sobota 4.2.    VOLNO

neděle 5.2.     UMTRA OTROKOVICE : Tečovice - Kozlovice v 11.15 hod

                          Sraz na místě 10.40  hod., Lidická, Kvítkovice, 765 02 Otrokovice

 

Uterý 7.2.       UMTRA Přerov ( 17 – 18 hod.) – sraz 16.50 hod.

Čtvrtek 9.2.    UMTRA Přerov ( 17 – 18 hod.) – sraz 16.50 hod.

Sobota 11.2.   UMTRA VŠETULY : Holešov st.( dorost ) – Kozlovice v 10.00 hod.

                          Sraz na místě 9.25 hod.

neděle 12.2.   – UMTRA OTROKOVICE: Kozlovice - Zlechov v 13.15 hod.

                          Sraz na místě 12.40 hod.,Lidická, Kvítkovice, 765 02 Otrokovice


Úterý 14.2
 (16 hod.) – sobota 18.2. ( 12 hod.) – SOUSTŘEDĚNÍ  RUSAVA !!!

Neděle 19.2.   UMTRA OTROKOVICE: Kvítkovice - Kozlovice v 9.15 hod.

                        Sraz na místě 8.40  hod., Lidická, Kvítkovice, 765 02 Otrokovice


Uterý 21.2.    
 UMTRA Přerov ( 17 – 18 hod.) – sraz 16.50 hod.

Čtvrtek 23.2.  UMTRA Přerov ( 17 – 18 hod.) – sraz 16.50 hod

Sobota 25.2.  UMTRA LIPNÍK :  Ujezdec ( muži 1.B.)  Kozlovice v 15.00 hod.

                         Sraz na místě 14.20 hod.

Neděle 26.2.   UMTRA OTROKOVICE: Kozlovice Jarošov 11.15 hod.

                          Sraz na místě 10.40  hod.,Lidická, Kvítkovice, 765 02 Otrokovice


Uterý 28.2.    
 UMTRA Přerov ( 17 – 18 hod.) – sraz 16.50 hod.

Čtvrtek 2.3.    UMTRA Přerov ( 17 – 18 hod.) – sraz 16.50 hod

Sobota 4.3.    UMTRA BAŤOV (Otrokovice): SK Baťov (dorost KP) Kozlovice 17.30 hod.

                         Sraz na místě 16.40 hod., Erbenova 1891,765 02 Otrokovice

Neděle 5.3.     VOLNO


Uterý 8.3.      
 UMTRA Přerov ( 17 – 18 hod.) – sraz 16.50 hod.

Čtvrtek 10.3.  UMTRA Přerov ( 17-18 hod.) – sraz 16.50 hod

Sobota 11.3. – UMTRA LIPNÍK: Prosenice( muži OP) Kozlovice v13.00 hod.

                         Sraz na místě 12.20 hod.

Neděle 12.3.  VOLNO


Uterý 14.3.    
 UMTRA Přerov ( 17 – 18 hod.) – sraz 16.50 hod.

Čtvrtek 16.3.  UMTRA Přerov ( 17-18 hod.) – sraz 16.50 hod

Sobota 18.3.  UMTRA LIPNÍK: Velký Újezd ( muži OP ) – Kozlovicev 13.00 hod.

                         Sraz na místě 12.20 hod.

Neděle 19.3.   VOLNO


Pondělí 20.3. 
 dle počasí hřiště Kozlovice

Uterý 21.3.     UMTRA Přerov ( 17 – 18 hod.) – sraz 16.50 hod. - dle počasí hřiště Kozlovice

Čtvrtek 23.3.  UMTRA Přerov ( 17-18 hod.) – sraz 16.50 hod. - dle počasí hřiště Kozlovice

Sobota 25.3. – Kozlovice B ( muži ) – Lipník – 1. kolo krajského poháru v 14.30 hod

Neděle 26.3. Pavlovice ( muži 1.B ) Kozlovice v 14.00 hod. (tráva Pavlovice)

                        Sraz na místě 13.15 hod.


Pondělí 27.3. 
 dle počasí hřiště Kozlovice

Uterý 28.3.      UMTRA Přerov ( 17 – 18 hod.) – sraz 16.50 hod. - dle počasí hřiště Kozlovice

Čtvrtek 30.3.  UMTRA Přerov ( 17-18 hod.) – sraz 16.50 hod - dle počasí hřiště Kozlovice

Sobota 1.4.  Neděle 2.4. – mistrovské utkání venku Čechovice (BUS)

14. kolo

TABULKA MUŽI

POŘ.NÁZEV MUŽSTVAZB
1. Kozlovice 13 34
2. Slavičín 12 30
3. Šternberk 13 25
4. Zbrojovka Brno B 13 24
5. Nové Sady 13 24
6. Baťov 12 24
7. Skaštice 12 19
<8. Holešov 12 16
9. Přerov 13 14
10. Vsetín 13 11
11. Všechovice 12 8
12. Šumperk 13 8
13. HFK Olomouc 13 6
14. Bzenec 2 6
Kompletní tabulka


Výsledky 13. kolo

  • Kozlovice - Skaštice

    30.10.2022 14:30 2:1 (1:0)
  • Zbrojovka Brno B - Šumperk

    30.10.2022 10:15 0:0 (0:0)
  • Bzenec - Holešov

    29.10.2022 14:30 1:4 (0:3)
  • Přerov - Všechovice

    29.10.2022 14:30 3:2 (2:2)
  • Vsetín - Šternberk

    28.10.2022 14:30 0:0 (0:0)
  • Slavičín - Baťov

    28.10.2022 13:30 2:1 (1:0)
  • Nové Sady - HFK Olomouc

    28.10.2022 13:00 5:1 (2:0)

 

 

Naši sponzoři

sberne-suroviny-logo logo Basf tspon-logo ask-logo logo olomoucky kraj Prerov-logo Pivovar Zubr RGB VEOLIA HD cus logo logo NF Avast facr_male CD logo 2020 WEB koloidni stribro Národní sportovní agentura OKF reality bidli MORKUS MORAVA CD logo 2020 WEB